חדשות עם קנייטש

הפסק המפתיע: מה דינם של חטופים שנהרגו בשגגה ע"י יהודים? • מעייריב

המפגש המרגש של הגר"ד לנדו עם הגר"ד סגל, הסירוב המפתיע של הגר"ע להתנגד לעסקת חטופים, העצרת בקבר החזו"א, ספר התורה בקיבוץ בארי, סיום הש"ס לזכרו של הגר"ש בעדני והקולולם המרגש בישיבת נהרדעא (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הגר"ש עמאר בשם הגר"ח קנייבסקי

שאלה הרת גורל עלתה לפני שולחנו של הראשל"צ האון רבי שלמה משה עמאר: האם חטופים וחיילים שנהרגו במלחמה מירי חיילי צה"ל בשגגה, נהרגו על קידוש השם? צפו בפסיקה הדרמטית.

השתתפות מפתיעה

המשגיח, הגאון רבי דן סגל, חגג בשבוע שעבר את שמחת השבע ברכות לנכדתו. כשלפתע, ידידו משכבר השנים, הפתיע בהשתתפותו בשמחה. את גודל ההתרגשות של הגר"ד סגל, לא ניתן היה לתאר. פשוט צפו ברגעי המפגש המרגשים.

סירוב מפתיע

רבה של אופקים חתם על מכתב חיזוק למשפחות החטופים. צוות מעייריב, שהתרגש עד מאוד מתוכן המכתב, חושף הערב כי הרב סירב לחתום על מכתב שעוסק בהתנגדות לעסקת חטופים עם החמאס.

מה לרונן בבית הקברות?

אלפים שהשתתפו בעצרת תפילה המונית למען החטופים, שהתקיימה בציונו של מרנא החזו"א זצוק"ל בבני ברק, הופתעו לגלות שם את איש יחסי הציבור המייצג בתקשורת את משפחות החטופים, זאת למרות דעותיו ואמרותיו המעוררות סערה במגזר החרדי מפעם בפעם.

התשובה של בארי לסינוואר

אנשי קיבוץ בארי, ששתה את כוס התרעלה בחג שמחת תורה עד תום, משיבים מלחמה כנגד סינואר ימ"ש, וחגגו את כתיבת האותיות לספר תורה שיוכנס לקיבוץ זכרו של אלחנן קלמנזון הי"ד.

ככה זוכרים את מרן!

במודיעין עילית ציינו את יום השנה לפטירת חכם שמעון בעדני זצוק"ל, במעמד סיום הש"ס מרגש ובהשתתפות חברי מועצת החכמים והראשל"צ. זאת התורה - לא תהא מוחלפת.

ערבות טוב התורה

צוות מעייריב לא יכול היה להתעלם מהביצוע המרגש של תלמידי ישיבת נהרדעא לשיר המפורסם הנושא את מילותיו של החזון איש על מתיקות ועריבות התורה. צפו בביצוע המרגש.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר