חדשות עם קנייטש

חשיפה: התשובה של רבני 'עטרת' לתלמידי 'אור ישראל' • מעייריב

פיגוע רצחני ברעננה, הריקוד המפתיע של האדמו"ר עם החסידים המודרנים, סערת 'השומרים' מ"ע והביקור אצל הגר"ד, תביעת הענק של החרדי כנגד המחבלים, חילול המצבה של הרבנית שרה שנירר ע"ה והשיפור במצבו של רה"י (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

טרור ברעננה

פיגוע טרור רצחני גבה את חייה של קשישה בת 70. מחבל נתעב, תושב עיר הקודש חברון, יצא למסע הרג ורצח עם סכין, גנב רכב ודרס הולכי רגל ברחובות רעננה. 17 בני אדם נפצעו בפיגוע בדרגות שונות. המחבל נלכד ונעצר.

האדמו"ר והמודרנים

התיעודים שזרמו מחתונת נכדו של האדמו"ר מפינסק-קרלין, גרמו להרמת גבה: מה לאדמו"ר מרומם - ולריקודים עליזים עם בחורים שאינם נראים 'חסידים אותנטים'? התשובה המפתיעה בכתבה שלפניכם.

אור ישראל או עטרת?

לאחר שדווח כי בישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, חתמו תלמידי 'ועד שישי' לראש הישיבה הגאון רבי יגאל רוזן על עצומה בה הם מתחייבים שלא לכתוב הזמנות אישיות לחבריהם בתקופת האירוסים - בא המכתב המפתיע שנתלה בישיבת 'עטרת', וטורף את הקלפים.

שומרים הפקד לעירך

ארגון 'השומרים - מודיעין עילית', היווה בתקופה האחרונה יעד להתקפות מצד רבנים בעיר שטענו כי קיום הארגון ופעילותו - לא עולה בקנה אחד עם ההשקפה החרדית-שמרנית-ליטאית. ביקור אחד ומיוחד בבית ברחוב הרב שר, עשה סוף לדבר.

תביעת הענק כנגד התוקפים

יהודי שומר תורה ומצוות, הותקף בידי כנופיית ערבים שונאי ישראל, בעת שעה את דרכו לציון הרשב"י במירון. על התוקפים נגזרו חודשי מאסר, אולם היהודי המותקף תובע את חברי הכנופייה בבית משפט השלום בטבריה - בסכום עתק.

מצבתה של המחנכת הראשונה - חוללה

בפראשוב, פולין, טמונה אחת מגדולי האומה בכל הזמנים. הרבנית שרה שנירר ע"ה. היום, התבשרנו כי קברה הושחת בידי אלמונים. אולם קרובי משפחתה - יקימו את המצבה שוב, מצבת האבן שלעולם לא תהווה תחליף למאות אלפי המצבות החיות הלומדות במוסדות בית יעקב ומשמרות את מפעלה הגדול והדגול.

שיפור במצבו של ראש הישיבה

מביתו של ראש הישיבה הגאון רבי יהודה עדס, מגיעה הבשורה כי שחרורו מבית החולים לאשפוז ביתי עשוי לקרות כבר השבוע. צוות מעייריב מזכיר לגולשים להמשיך ולהתפלל גם על חבר המועצת ראש הישבה הגאון רבי ברוך (בן צביה) ויסבקר לרפו"ש בתוך שאר חולי ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר