חדשות עם קנייטש

מי מפיץ הודעות פייק בשמו של מנהיג 'הפלג'? • מעייריב

ההוראה של הגר"א סלים לתלמודי התורה בדרום, הנציגים החרדים דואגים למגן את ציון הרשב"י, מטען חבלה בשכונה החרדית בפתח תקווה, התיעוד מביקור האדמו"ר בטבריה, העצות לחיזוק של חבר המועצת והזוכה בפרס נובל בשיחה על הפוסק הליטאי (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

מה עושים כשיש אזעקה?

את השאלה הזו, הפנה הרב דוד אטדגי, מייסד הת"ת החדש בשכונת נווה שרון בעיר נתיבות, כלפי ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי אברהם סאלים, שהדריך מפורטות, כיצד יש להתנהג במרחב המוגן עם הילדים הרכים.

חסר הגנה

יו"ר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת, חבר הכנסת ישראל אייכלר, פנה בשאילתא לשר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי - מדוע אין מיגוניות מספקות בציון הרשב"י במירון - זאת למרות המתקפות של חיזבאללה לעבר האזור והעובדה כי אלפים פוקדים את המתחם. השר הגיב כי אין זה באחריות משרדו והדיון בין השניים התפתח במליאת הכנסת.

אימה בגני הדר

מטען או רימון רסס התפוצץ באישון ליל סמוך לביתו של עסקן חרדי מוכר. בנס אין נפגעים באירוע, אולם נזק רב נגרם למספר כלי רכב שחנו בחניית הבניין. המשטרה חוקרת את המקרה.

ההכחשה המפוברקת

תיעוד שפורסם ב'כיכר השבת', ובו נראה ראש העיר והמועמד לראשות העיר אלעד ישראל פרוש, מתקבל בחום בביתו של מנהיג 'הפלג' הגר"א דויטש, גרר "הכחשה" תמוהה שפורסמה ברשתות החברתיות, לפיה, מביתו של ראש הישיבה הגאון רבי אשר דויטש נמסר כי הפגישה לא עסקה בנושאים פוליטיים. צוות מעייריב בדק את הנושא, וגילה לתדהמתו כי בביתו של מנהיג הפלג לא מקיימים שיח עם התקשורת וודאי שלא מוציאים "הבהרות" לתקשורת. צוות מעייריב מזכיר למפיצי הודעת הכזב, כי בשום מקום לא נטען שהביקור עסק בנושאים פוליטיים.

צדיק בא לעיר

האדמו"ר מתולדות אהרן שוהה כמידי שנה בימי השובבי"ם בטבריה. הצלם שוקי לרר נסע לתעד את ראש חודש שבט במחיצת ה והאדמו"ר וחסידים שמגיעים להניח תפילין ולבריתות אצל הרבי.

הפתרון שיביא לנו את הניצחון

ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי משה הלל הירש, מסר שיחת חיזוק בפני ראשי ארגוני קירוב שעלו למעונו, ושם הוא הדריך אותם במה ניתן להתחזק ומהי העצה לחיזוק שתסייע לניצחון במלחמה.

יובל של חברות עם חבר המועצת

פרופסור אהרון צ'חנובר הוא מדען ידוע ומפורסם שאף זכה בפרס נובל יוקרתי על פעילותו. במונולוג חריג מעומק הלב הוא מספר על הקשר המיוחד שנרקם בינו ובין חבריו עם הפויסק הידוע וחבר המועצת הגאון רב יצחק זילברשטיין - כבר למעלה מ-50 שנה, מאז מלחמת יום הכיפורים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר