חדשות עם קנייטש

הנזקים של השיגורים הכושלים מוכיחים: היה כאן נס • מעייריב

הלימודים בתלמודי התורה שנמשכו גם הבוקר, הטרגדיה בבנימין - גופתו של הנער נמצאה בשבת, האדמו"ר שקיצר את ביקורו עם הנגידים בערד, החיפושים ב'גוגל' בזמן האזעקות, חוק מירון אושר והישיבה הספרדית בנוסח 'בריסק' שחוגגת חצי יובל (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הללוהו כל גויים

הבוקר, התפרסמו תמונות של שיגורים כושלים שנחתו באיראן, ירדן ועיראק, ולימדו את יהודי ארץ ישראל - מהו גודל הנס שהתרחש אמש עם יירוט מרבית המתקפה האיראנית בשמי ישראל והמדינות הסמוכות. במקביל חשוב לזכור, כי הבל פיהם של תינוקות של בית רבן לא פסק גם היום, חרף הנחיות פיקוד העורף, שהרי תורה מגנא ומצלא!

והנער איננו איתי

עלם חמודות, בנימין אחימאיר הי"ד, אשר תואר פניו עונה בו כי לא טעם טעם חטא, הלך לרעות את צאנו, וחזר הוא לבוראו וצאנו לדירתו. בנימין הקדוש ביכר לימודי תורה על לימודי בגרויות, ביכר את הטוב ומצא את הרע - שיא הרוע. דמו ירתח ויבעבע על האדמה אותה אהב - עד יבוא גואל צדק ויעשה צדק.

חמינאי נגד גור

קומץ מובחר של נגידים הנמנים עם חסידי ואוהדי הרבי מגור, עשו את השבת האחרונה במחיצת האדמו"ר כאשר האדמו"ר, שנתן לכל אחד יחס אישי, נאלץ לקצר את שהותו בעיר ערד הסמוכה לדימונה - שם ניצב לו מפעל טקסטיל אלמוני אשר עלה חשש כי איראן תנסה לפגוע בו, והוא הקדים את חזרתו לביתו.

הרוב קובע!

באתר 'Y-net', חשפו נתון מעניין. אחד החיפושים הכי פופולריים במנוע החיפוש "גוגל" בשעות שקדמו למתקפת הטילים והכטב"מים, ובעיקר עם הישמע האזעקות, הייתה המילה תהילים - או תהלים בכתיב חסר. כי העם היושב בציון יודע שהסיסמה שהוטבעה על סטיקרים במלחמת המפרץ - פשוט נכונה. תהלים נגד טילים. בדוק ומנוסה.

הילולה בצל המלחמה

שרי הממשלה אישרו במשאל טלפוני את את "חוק מירון", שיאפשר לממשלה – בעזרת השר לענייני ירושלים ומסורת מאיר פרוש – להסדיר את אירועי ל"ג בעומר בהר מירון. בנוסח החוק, השרים יוכלו להגביל את העלייה להר במידת הצורך בגלל האיומים הביטחוניים והצורך לווסת את הגעת הקהל הרב, ובנוסף, ליישם חלקים מהמלצות ועדת החקירה לאסון מירון שפורסמו לפני מספר שבועות. אם וכאשר תתקבל החלטה להפוך את מירון לשטח צבאי סגור, אנשי ציבור וחריגים נוספים יקבלו אישור לעלות להר ויקיימו טקסי הדלקה סמליים בלבד.

חצי יובל לברית יעקב

צוות מעייריב משתתף מרחוק בחגיגות לציון 25 שנה להקמת ישיבת ברית יעקב, - ברוח בית בריסק - מהוותיקות ומהמובילות במגזר הספרדי. בישיבה אף טרחו והכינו קליפ מושקע שמסכם בקצרה את התפתחות הישיבה ברבע מאה השנים האחרונות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות