הוגש כתב אישום

הצית דגל ישראל בהר הבית - ונעצר בתוך זמן קצר | תיעוד

כתב אישום הוגש נגד פלסטיני תושב איו"ש, ששרף את דגל ישראל לפני כשבוע בשטח הר הבית בסיום התפילה - ונעצר כעבור זמן קצר על-ידי המשטרה | צפו בשריפת הדגל ובמעצר (משטרה)

קובי רוזן | כיכר השבת |
הצתת דגל ישראל ברחבת הר הבית ומעצרו של הנאשם בעיר העתיקה (צילום: דוברות המשטרה)

ביום שישי האחרון, הרביעי של חודש רמדאן, זמן קצר לאחר סיום תפילת הצהריים בהשתתפות רבבות מתפללים, נצפה על ידי תצפיתני מרכז השליטה של מרחב דוד (מבט 2000) פלסטיני כשהוא אוחז דגל ישראל ושורף אותו בשטח הר הבית.

בתוך זמן קצר, שוטרי מרחב דוד ולוחמי מג"ב בסיוע והכוונה של תצפיתני מרכז השליטה של מרחב דוד, עצרו את הנאשם בן 20, פלסטיני תושב איו"ש ללא אישורי שהייה, בחשד שהצית את דגל ישראל.

הנאשם שנעצר, הועבר לחקירה במפקדת החקירות המשימתית של מחוז ירושלים. בנוסף, על מכשיר הפלאפון שנתפס ברשות הנאשם, נמצאה מדבקה עליה הכיתוב: "גדודי אל אקצא חטיבת השהידים".

עם סיום החקירה, הוגש אתמול נגד הנאשם כתב אישום בבית המשפט ע"י יחידת התביעות המשטרתית של מחוז ירושלים.

במשטרה מציינים כי "מעצרו של הנאשם בוצע בהתאם למדיניות מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן, כחלק מהמאבק הנחוש והבלתי מתפשר נגד מפרי סדר אלימים, תוך הקצאת כלל יחידות המחוז ומשאביו לצד היערכות מבצעית וטכנולוגית המאפשרת את מעצרם ומיצוי הדין עמם באמצעות מפקדת החקירות המשימתית של מחוז ירושלים, שהוקמה בחודש שעבר לקראת הרמדאן.

"מחוז ירושלים של משטרת ישראל רואה בחומרה כל פגיעה בדגל מדינת ישראל תוך השחתה וביזוי וימשיך לפעול בנחישות נגד כל מי שינסה להפר את הסדר, ינסה להסית, לעודד או לתמוך בטרור ולפגוע בסמלי שלטון ודגל המדינה, הכל למען שלום הציבור ובטחונו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר