כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
נגד סמוטריץ'

״אם הייתי שר אוצר, יוקר המחיה היה במצב פחות גרוע"

שר בכיר במפלגת הליכוד יוצא נגד שר האוצר בצלאל סמוטריץ' וטוען כי הוא משקיע את מיטב זמנו ביו"ש, ולכן לא מטפל מספיק ביוקר המחיה (פוליטי)

(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

שר החוץ אלי כהן תוקף את שר האוצר בצלאל סמוטריץ'. בראיון המתפרסם היום (שישי) בעיתון מעריב, הוא אומר כי רצה להיות שר האוצר.

"אם תיק האוצר היה נשאר בליכוד, הייתי מקבל אותו. דיברתי על זה עם ראש הממשלה. אני חושב שזו טעות לא להשאיר את תיק האוצר במפלגת השלטון, דווקא מפני שהליכוד היא מפלגה חברתית, עממית ומייצגת את הפריפריה ולכן אחראית ליוקר המחיה ולמשבר הדיור שם".

לדבריו, אם היה היום שר האוצר, יוקר המחיה היה פחות גרוע מכפי שהוא היום. "כשהייתי שר כלכלה, לא ראיתי אף מונופול ממטר. לא הייתה לי חמאה על הראש. כל היבואנים עשו עליי תחקירים ולא הצליחו להעלות כלום בחכתם, כי לא הייתי חייב להם, לא עבדתי אצלם. בסוף ההשפעה הגדולה ביותר על יוקר המחיה נמצאת אצל שר האוצר".

"אין ספק שסמוטריץ' משקיע את מיטב זמנו ביהודה ושומרון, זו האג'נדה שלו, וזו אחת הסיבות שחשבתי שהליכוד, שהוא לא מגזרי, צריך להשאיר את התיק אצלו. למרות שאחרי הבחירות אמרו לי, למה לך לקחת את האוצר, אין מישהו שנכנס למשרד הזה ויצא ממנו כשהוא חזק יותר מבחינה פוליטית. כולם נפגעו, קצת או הרבה. אבל אני הגעתי מתוך תחושת שליחות, ולכן הבהרתי לנתניהו שזה משרד שחשוב לי".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר