בניגוד לעמדת בן גביר

נתניהו: "נשמור על חופש פולחן בהר הבית - בימי הרמדאן"

בעקבות החשש שחמאס ינסה לנצל את ימי הרמדאן כדי להתסיס את האווירה ברחוב הערבי נגד המדינה, ראש הממשלה אמר בישיבת ההיערכות שהתקיימה: "נעשה הכל כדי לשמור על חופש הפולחן בהר, תוך כדי שמירה של צורכי הביטחון" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
ראש הממשלה בהצהרה (צילום: רועי אברהם)

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום (שלישי) בפתח דיון היערכות לקראת חודש הרמדאן: ״המדיניות של ישראל תמיד הייתה ותמיד תהיה לשמור על חופש הפולחן לכל הדתות. כך נהגנו כמובן גם בחג הרמדאן, וכך ננהג גם עכשיו".

לדברי נתניהו: "אנחנו נעשה הכול כדי לשמור על חופש הפולחן בהר הבית, תוך כדי שמירה מתאימה של צורכי הביטחון והבטיחות, ונאפשר לציבור המוסלמי לחגוג את החג״

צפו בהצהרת ראש הממשלה (צילום: - רועי אברהם / לע״מ, סאונד: יחזקאל קנדיל / לע״מ)

בדיון השתתפו שר הביטחון גלנט, שר החוץ כץ, השר לביטחון לאומי בן גביר, השר לעניינים אסטרטגיים דרמר, השר איזנקוט, חה״כ דרעי, ר׳ הסגל, ר׳ המל״ל, הרמטכ״ל, מפכ״ל המשטרה, מ״מ נציב שב״ס, מזכיר הממשלה, ר׳ מערך ההסברה, היועמ״שית, סגן ר׳ השב״כ, מזכ״צ רה״מ, ממ״ז ירושלים, ר׳ אמ״ן, ר׳ אמ״ץ, מתפ״ש, ר׳ אגא״ס ורח״ט מחקר.

אתמול (שני) התייחס השר איתמר בן גביר למאמציו של חמאס להתסיס את השטח ברמדאן ואמר: "הוא רוצה גם לגרום לכך שיהיה לחץ בינלאומי על מדינת ישראל ולטעון שוב ושוב שבזמן רמדאן לא פועלים. במקביל הוא מעוניין לעודד גורמים גם ביהודה ושומרון וגם בקרב ערביי ישראל לפעול ברמדאן".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר