היועמ"שית תכריע

המשטרה דורשת: חקירה פלילית נגד הח"כית שהבעירה אש באיילון

ראש אגף החקירות במשטרת ישראל צריך לאשר את הבקשה לחקור את חברת הכנסת עוד לפני שהדרישה תגיע לאישור היועמ"שית | הח"כית הגיבה לפרסום: "בן גביר, אני לא מפחדת ממך" (פוליטי, משטרה)

יוני גבאי | כיכר השבת |

נעמה לזימי חוסמת את נתיבי איילון בניגוד לחוק (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

משטרת ישראל הודיע הלראש אגף החקירות במשטרה כי היא מעוניינת לפתוח בחקירה פלילית כנגד חברת הכנסת ממפלגת העבודה נעמה לזימי, שתועדה מפרה את הסדר הציבורי בהפגנת השמאל בנתיבי איילון השבוע.

לפי הדיווח שנחשף לראשונה בחדשות 13, הדרישה של המשטרה הגיעה ממחוז תל אביב, בעקבות תיעוד בו נראתה הח"כית משתתפת בהבערת מדורה באמצע נתיבי איילון במהלך ההפגנה שהתקיימה שם במוצאי שבת האחרונה.

גם אם ראש אגף החקירות במשטרה יקבל את בקשת משטרת מחוז תל אביב, החקירה עצמה לא תתחיל להתקיים לפני שתקבל את אישורה של היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב-מיארה.

במכון זולת כבר קראו ליועמ"שית שלא לאשר את פתיחת החקירה: "חקירה פוליטית, על היועמ"שית להורות לעצור זאת".

לזימי הגיבה לפרסום: "אם להפגין למען החטופים זה משהו שנחקרים עליו במשטרה, תתכוננו לחדרי חקירות מלאים עד אפס מקום בציבור נחוש ובחברי כנסת שלא איבדו את מצפונם. חשוב מכך: זו נורת אזהרה שצריכה להדאיג את כולנו".

"כל פעולה שעשיתי הייתה עם משפחות החטופים ולמען השבתם, וכנגד ההפקרות של הממשלה. מציעה למשטרה לחקור את מי שמונע עסקה במכוון ונותן שיהרגו לאט לאט את 134 החטופים שלנו בשבי". היא הוסיפה לסיום: "בן גביר - אני לא מפחדת ממך".

במפלגת העבודה גם בחרו להמשיך את הקו של לזימי ותקפו את בן גביר תוך התעלמות מהעובדות כי הבקשה לחקירה פלילית הגיעה ממשטרת מחוז תל אביב: "משהו רע מאוד עובר על משטרת ישראל מאז נחטפה בידי הפירומן והעבריין המורשע בן גביר".

עומדים ועומדות מאחורי ח"כ לזימי וכל חברי וחברות הכנסת של העבודה, שמשתתפים באופן קבוע במחאה נגד ממשלה רעה ומסוכנת שמוליכה אותנו לאבדון. נמשיך להשמיע את קולנו יחד עם עם ישראל ללא מורא" נמסר ממפלגת העבודה.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר