"היא בולשת אחריי"

יאיר נתניהו חושף: "יש הרבה איומים עליי מצד האיסלאמיסטים"

בעדות, אותה מסר בזום כנגד פעילת השמאל הקיצוני נאוה רוזיליו, שלטענתו מסכנת את חייו כאשר מפרסמת את מיקומים שלו | עורך דינו: "אנחנו יודעים שהיא מקור ההפצה ושהיא זו שעושה את המעקב ואיסוף המידע" (פוליטי, משפט)

בני סולומון | כיכר השבת |
יאיר נתניהו | ארכיון (אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, העיד היום (ראשון) בפני בית המשפט, במסגרת תביעת צו הרחקה אותה הוא מבקש באמצעות עורך דינו אריאל חורי נזרי, כנגד פעילת השמאל הקיצוני נאווה רוזיליו, אשר לטענת נתניהו הבן, "מפרסמת מיקומים מדוייקים שלו".

נתניהו, שהעיד באמצעות אפליקציית 'זום' ממקום מושבו במיאמי, טען כי הוא סופג הרבה איומים ברשתות החברתיות מצד גרומים איסלאמיסטים: "אם הם יכולים לראות את המיקום המדויק שלי בזמן אמת, יש הרבה איומים עליי ברשתות החברתיות מצד איסלאמיסטים".

יאיר נתניהו נשאל על ידי השופטים האם הוא רואה בעצמו את הפרסומים של רוזיליו, ואם לא - כיצד פרסומיה מטרידים אותו, והשיב: "השאלה לא אם אני רואה את הפרסומים, אלא אם החמאסניקים או האיראנים שלא אוהבים את ישראל, במיוחד עכשיו, רואים".

"אני לא בטוויטר (כיום X), אנשים שולחים לי צילומי מסך של הפרסומים שלה", הוסיף יאיר נתניהו. עורך דינו של נתניהו הבן, עו"ד אריאל חורי נזרי, הוסיף: "אנחנו יודעים שהיא (נאווה רוזיליו. ב"ס) מקור ההפצה ושהיא זו שעושה את המעקב ואיסוף המידע. היא מגדירה עצמה כרודפת פוליטיקאים".

הדיון הסתיים ללא הכרעה, מאחר ונאווה רוזיליו, הפעילה כנגדה ביקש נתניהו הבן להוציא צו הרחקה ממנו, לא הופיע בדיון. לפי הדיווח באתר Y-net, בית המשפט קבע דיון נוסף במעמד שני הצדדים - רוזיליו ונתניהו הבן, ביום רביעי בשבע הקרוב.

נתניהו הבן, שוהה במאימי בחודשים האחרונים, ומאז הוא כמעט ואינו פעיל ברשתות החברתיות. לא מעט סערות תקשורתיות התעוררו 'בזכות' ציוציו של יאיר נתניהו, אולם השקט אותו ביקש לגזור על עצמו נמנע ממנו, בעקבות "תחקירנים" שונים ומשונים אשר מפרסמים תיעודים שלו במיאמי תוך הטחת ביקורת בו ובמשפחתו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר