ברוורמן זעם

בבצ'יק ניסה לשכנע - גלנט התנגד; נתניהו יפטר אותו שוב?

רגע לפני שהיה היחיד מבין חברי הקואליציה שהצביע נגד הרציפות בחוק הגיוס, ניסה מוטי בבצ'יק לשכנע את יואב גלנט | אחרי ההצבעה, צחי ברוורמן זעם וקרא לפטר אותו (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

היחיד מבין חברי הקואליציה שהתנגד להחלת הרציפות על חוק הגיוס הלילה במליאת הכנסת, היה שר הביטחון יואב גלנט. הוא מסביר בציוץ שפרסם אחר כך בחשבון שלו ברשת החברתית X: "עם ישראל מייחל להסכמות - שינויים לאומיים מבצעים בהסכמה רחבה. אסור לנו לעשות פוליטיקה קטנה על גבם הגדול של לוחמי צה״ל".

רגעים לפני ההצבעה, ניגש אליו מוטי בבצ'יק ועוד ניסה לשכנע אותו להצביע בעד חוק הגיוס, אליו התנגדו המפלגות החרדיות בכנסת הקודמת - אך ללא הועיל.

אחרי ההצבעה, אמר ראש הסגל של ראש הממשלה בנימין נתניהו, צחי ברוורמן: "חוצפן, צריך לפטר אותו".

בשיחה עם עיתונאים בכנסת אמר גלנט הלילה: "אני חבר ליכוד ואשאר בליכוד. כל היתר אלה לשונות רעות שמנסים להרוויח משהו פוליטי. אני פוגש כל יום בשטח את האנשים שמוכנים לשלם בחייהם כדי להגן על מדינת ישראל. הלוחמים בסדיר ומילואים מצפים מאיתנו לגיבוי ולאחדות, שלא נעשה פוליטיקה קטנה על הגב הגדול של חיילי צה"ל".

כאשר נשאל האם הוא מתואם עם בני גנץ, השיב: "לא הייתי מתואם עם גנץ כשהוא נכנס לממשלה ולא הייתי מתואם איתו כשהוא יצא. אני חושב שהוא עשה טעות כשהוא עזב".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות