אסון קריסת הבתים

"אבא למופת"; יובל לופז הי"ד נפל בקרב והותיר אשה ו-3 יתומות

יובל לופז בן 27, תושב כפר תפוח שבשומרון נפל בקרב ברצועת עזה והותיר אחראיו אשה ושלוש בנות קטנות בגילאים 7 חודשים עד 3 (דיין האמת)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
יובל לופז הי"ד (צילום: דובר צה"ל)

רס"ל יובל לופז הי"ד, לחם בחטיבת אגרוף הברזל של השריון, כל אחיו משרתים כעת בלחימה אחד בג'נין והשני בעזה.

יובל, בן 27, תושב כפר תפוח שבשומרון נפל בקרב ברצועת עזה. בשעות הלילה המאוחרות הגיע קצין העיר לישוב כפר תפוח ובישר את הבשורה המרה לרעייתו סיגלית.

יובל הותיר אחריו אשה ו 3 בנות קטנות בגילאים 7 חודשים עד 3. הורים ו 2 אחים המשרתים שניהם כעת בלחימה. האחד בג'נין והשני בעזה. שירת בחטיבת אגרוף הברזל בגדוד 9206.

נפתלי סיקצ'ה, בן דודו של אשתו, תושב כפר תפוח, ספד לו בדמעות: יובל וסיגלית שתי נפשות תאומות כל כך דומים. הוא היה אבא למופת. מסור. שירת בתחילת הלחימה בגבול הצפון.

"באמצע הלחימה העבירו אותו לדרום לעזה. הוא אהב את הצבא. אהב את המדינה. התגייס בצו 8. היה נשמה של בן אדם תמיד עזר לכולם. יצא לאפטר לאחרונה לפני שבועיים. מה אפשר להגיד? כל מה שאגיד עליו יהיה קטן. אהב את החיים. הלב נשבר".

ראש מועצת שומרון יוסי דגן: "יובל, יצא ללא היסוס בגבורה להגן על אזרחי מדינת ישראל. הוא הקריב את עצמו למען תקומת עם ישראל, לבנו שבור, אבל נמשיך לעמוד כצוק איתן, ההתיישבות בשומרון ומדינת ישראל ימשיכו להתפתח לבנות ולהבנות. אנחנו כולנו נלווה את סיגלית ואת המשפחה תמיד. ונעשה כל שביכולתנו כדי לחבק אותה ואת המשפחה"

מהישוב כפר תפוח נמסר: "ברוך דיין האמת. בצער גדול ולב נשבר אנו מודיעים על נפילתו בקרב של חברנו יובל לופז, בעלה של סיגלית וחתנה של אלינור מנדוזה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר