שולי רנד שר אליעזר שוובר בביצוע מחודש ואנימציה: "קרב יום"

הזמר שולי רנד בביצוע מחודש לשירו של המלחין אליעזר שוובר. השיר יצא בעבר בדואט משותף שלהם וכעת יוצא בהברה ישראלית בביצועו של רנד לבדו (סינגלים וקליפים)

יאיר טוקר | כיכר השבת |

אליעזר שוובר ("המעוררים"), ומי שחתום על עשרות לחנים ישיבתיים, משחרר כעת שיר שהוקלט כבר בשנת תשע"ה במסגרת סדרת המעוררים (2). כעת יוצא השיר עם מקהלה ומיקס חדש, לרגל המצב.

וכה כתב היוצר, אליעזר שוובר: "לפני כעשור הוצאתי לאור את קרב יום כדואט עם שולי רנד את חלקי בשיר שרתי בהברה אשכנזית, כנהוג בשירים חסידיים. חברי ידידיה מאיר פנה אלי, והציע להפוך את כל השיר להברה עברית פשוטה, כדי שהוא יוכל לשדר את השיר עם רעייתו סיוון רהב מאיר בתוכנית שלהם בגלי צה"ל, ועל מנת שהשיר יהיה נגיש להמון העם, שלא תמיד מבין את ההברה האשכנזית.

בעקבות המצב בו שרויים, בחצי השנה האחרונה, חשבתי לחדש את השיר המתאים לתקופה זאת יותר מתמיד.

חיפשתי וגם מצאתי באולפן הקלטות, את שולי רנד שהוא שר את השיר לכל אורכו וגם הוספתי מקהלה חדשה וכמובן מיקס מעודכן, חדש ועכשווי, שעמלתי עליו שעות וימים בעזרתם של חיים גוטסמן וג'ף הורביץ, והנה התוצאה לפניכם.

בתפילה ובתקווה שהתפילה ל"קרב את היום הגדול, שאינו לא יום ולא לילה" אכן תפעל, ונזכה להאיר את החושך הגדול באור האמיתי, ונצא כולנו (במיוחד החטופים בידי שונאינו) מעבדות לחרות, ומשעבוד לגאולה, בגוף ובנפש, במהרה במהרה, אמן ואמן".

קרדיטים:

מילים: הפייטן יניי (תקופת התלמוד)

לחן: אליעזר שוובר

עיבוד: ג'ף הורווויץ

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר