ישראל במלחמהישראל במלחמה

תוכן גולשים: תמונות של צלב קרס במקום החפירות ביפו? שטויות!

קברי ישראל נשדדו ע´´י חבורת שודדים וגזלנים! ע´´י חבורת פושעים שאינם חסים על כבוד שוכני עפר קדושי עליון, שהיו בדורות אשר הקריבו בהם קורבנות. ברור שרשות העתיקות יכולה לצלם צלבים, מי אמר שזה משם??? הרי מדובר באינשי דלא מעלי! חזקה על אדם שדרכיו הקלוקלות יוליכו אותו!

יצחק עמאר | כיכר השבת |
הפגנות ביפו (צילום: פלאש 90)

יש גרסינן רשות העתיקות, ויש גרסינן רשעות העתיקות, אני הייתי יותר מסתמך על האיכא דאמרי השני, יש לרשות העתיקות אינטרסים גדולים שמוצבים להם בשנה האחרונה: ריסוק וניתוץ של קברים בארץ ישראל ולא משני אם זה קברי ישראל או קברי עכו´´ם, רשעות העתיקות שנלחמת עשרות בשנים בציפור נפשה של היהדות החרדית וזה זילזול מחפיר בקברי ישראל.

הגדילו לעשות בציפורי ובנצרת במירון וביבנה, ברמלה ותלפיות, ובעיקר במאבק הגדול שידעה היהדות הנאמנה והוא: בעיר יפו! קברי ישראל נשדדו ע´´י חבורת שודדים וגזלנים! ע´´י חבורת פושעים שאינם חסים על כבוד שוכני עפר קדושי עליון, שהיו בדורות אשר הקריבו בהם קורבנות בבית המקדש! בכל מהלך השנה האחרונה הוציאו רש{ע}ות העתיקות כל מיני ממצאים שיקריים שלא מדובר בקברים יהודים!

א} הביאו פרופסור מאוניברסיטה שקבע שמדובר בקברי חזירים, ה´´י.

ב} צילמו צלבים, ואמרו שזה נמצא במקום החפירות, ה´´י!

שני הממצאים הללו שיקריים! כי ממתי רשות העתיקות דואגת לקברי ישראל??? ממתי רשות העתיקות אומרת שמדובר בקברי ישראל??? תמיד רשות העתיקות מחפים על כל פישעיהם, בוודאי ובוודאי שלא יודו שמדובר בישני עפר קדושי עליון!

ברור שרשות העתיקות יכולה לצלם צלבים, מי אמר שזה משם??? הרי מדובר באינשי דלא מעלי! חזקה על אדם שדרכיו הקלוקלות יוליכו אותו! הרי לא מדובר באנשים יראים ושלמים לה´ ולתורתו!

סוף סוף... השבוע אי´´ה ביום שני הקרוב תיערך לוויה גדולה ועצומה במעמד גדולי ישראל, חברי הביד´´צ של העדה החרדית יחד עם מרן הגאב´´ד ומרן הראב´´ד שליט´´א בהשתתפות אלפי אלפים של רבבות עם ישראל בכיכר זופניק בירושלים!

אתרא קדישא עומדת בראשות המעמד הגדול וההיסטורי שהיהדות החרדית שלחה את מיטב בניה למקום החפירות אשר חזרו עם שברים בכל חלקי הגוף, פצועים וחבולים מכף רגל ועד ראש, כולל מעצרים ברוטאלים ואלימים מצד כוחות המשטרה הציונית!

´´אבינו מלכינו - עשה למען שוכני עפר´´

נ.ב. אל תיזונו מכלי תקשורת מטעים שיש להם מגמה וכוונה ברורה! לקרר את הבריכה

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר