החיפושים בעיצומם

המיליארדר והחוקר: אלו הנעדרים מהצוללת שהייתה בדרך לטיטניק

הצוללת שהייתה בדרכה לטיטניק איבדה קשר. על הצוללת היו חמישה אנשים, שניים מהם מוכרים | החיפושים אחר הצוללת בעיצומם, והדד-ליין למציאת הנעדרים בחיים הוא עד יום חמישי (חדשות בעולם)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת |
צוללת בים | ארכיון (שאטרסטוק)

חברת 'OceanGate Expeditions' המספקת טיולי תיירים להיכן שנמצאים שרידי הטיטניק באמצעות צוללות, אישרה אמש (שני) כי צוללת שלה - עליה היו חמישה אנשים, נעלמה.

במשמר החופים של בוסטון פתחו בחיפושים אחרי הצוללת, כאשר הסיכויים לחלץ משם אנשים בחיים נמוכה, מכיוון שצוללנים לא יוכלו להגיע לכזה עומק.

עד כה לא ברור מה גרם לאיבוד הקשר עם הצוללת ומה בדיוק קרה לה, כשעה וארבעים חמש דקות לאחר שיצאה לדרכה - לכיוון המקום בו נמצאים שרידי הטיטניק.

על הצוללת היו חמישה אנשים, כאשר שניים מתוכם הם במפעילים ושלושה תיירים ששילמו כל אחד מהם 250,000 דולר, אחד מאותם תיירים, הוא המיליארדר הבריטי הידוע כהרפתקן - האמיש הארדינג.

נוסע נוסף מוכר בצוללת, הוא חוקר צרפתי בשם הנרי נרז'ולה, שנחשב מומחה לענייני טיטאניק, כך אנו למדים מהפוסט אותו פרסם המילארדר הארדינג ברשתות החברתיות, קודם כניסתו לצוללת.

כרגע כאמור נעשים מאמצי חיפוש אדירים, מכיוון שהדד-ליין למציאת כל החמישה בחיים הוא עד יום חמישי הקרוב בשעות הצהריים, מכיוון שעד לתאריך זה החמצן שמיועד למקרי חירום בתוך הצוללת יספק אותם, אך במידה וקרה משהו לצוללת, לא בטוח שהם כבר עכשיו בחיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות