מלחמת הציוצים 

אילון מאסק הציע אינטרנט לוויני לרצועת עזה - והתקפל

המיליארדר אילון מאסק הציע לחבר את הארגונים ההומניטריים בעזה לרשת 'סטארלינק' - אינטרנט לוויני ללא צורך בחיבור לרשת מקומית | שר התקשורת קרעי איים שישראל תפעל בכל דרך נגד הרעיון - ואילון מאסק התקפל (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
אילון מאסק (צילום: shutterstock)

האיש העשיר בעולם והבעלים של X (טוויטר לשעבר) וסטארלינק, צייץ אמש (שבת) כי הוא שוקל לחבר את הארגונים ההומניטריים בעזה לרשת האינטרנט הלוויינית שלו לאחר שרשת התקשורת בעזה קרסה במהלך השבת.

אילון מאסק הגיב לפוסט אחר שעסק בנושא התקשורת בעזה וכתב: "Starlink תתמוך בקישוריות לארגוני סיוע מוכרים בינלאומיים בעזה".

מי שפחות אהב את הפוסט הוא שר התקשורת הישראלי שלמה קרעי שענה למאסק באיום: "ישראל תשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי להילחם בזה. חמאס ישתמש בו לפעילות טרור. אין ספק בכך, אנחנו יודעים את זה, ומאסק יודע את זה. חמאס הוא דאעש", כתב קרעי והוסיף:

"אולי מאסק יהיה מוכן להתנות זאת בשחרור התינוקות, הבנים, הבנות, הקשישים החטופים שלנו. כולם! עד אז, המשרד שלי ינתק כל קשר עם starlink", הודיע שר התקשורת, לאחר שמשרד התקשורת כבר עמד בקשר עם החברה שהייתה אמורה לספק אינטרנט לווייני בישראל החל משנה הבאה.

קרב הציוצים (צילום מסך X )

אילון מאסק שכנראה לא מעוניין שישראל תפיל את הלוויינים שלו, מיהר לענות לשר קרעי כי אין הכוונה לעשות זאת מאחורי הגב של ישראל. מאסק ענה לקרעי: "אנחנו לא כל כך תמימים. לפי ההודעה שלי, אף מסוף Starlink לא ניסה להתחבר מעזה", הסביר מאסק.

"אם זה יקרה, ננקוט בצעדים יוצאי דופן כדי לאשר שהוא משמש *רק* מסיבות הומניטריות גרידא. יתרה מכך, נבצע בדיקה ביטחונית הן עם ממשלת ארה"ב והן עם ממשלת ישראל לפני הפעלת ולו מסוף בודד", התחייב מאסק.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר