"החפים מפשע" של עזה 

העולם חייב לראות: קבוצת הטלגרם של מורי האו"ם בעזה שחגגה את הטבח 

קבוצת טלגרם של יותר מ-3000 מורים מטעם ארגון אונר"א בעזה חגגה את הטבח בדרום הארץ מהרגע הראשון שהתרחש | המורים ה"חפים מפשע" היללו את המחבלים וקראו לחמאס להוציא להורג את בני הערובה האזרחים שנתפסו במהלך הטבח | הבלתי מעורבים של עזה - קווים לדמותם (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
אחד הפוסטים בקבוצה הלימודית (צילום מסך טלגרם )

קבוצת טלגרם פרטית של יותר מ-3000 מורים מטעם ארגון אונר"א של האו"ם הפועל בעזה, חושפת צוהר לדמותם של מחנכי הארגון ההומניטרי ברצועת עזה.

ארגון UNWatch שעוסק כל כולו בביקורת של ארגון האו"ם הידוע לשמצה, חשף קבוצת טלגרם של מורי אונר"א ברצועה.

באופן "מפתיע", ניתן לקרוא בקבוצה עוד מבוקר השבעה באוקטובר, פוסטים הקוראים להוצאתם להורג של בני הערובה שנתפסו, דברי הלל ושבח למחבלי החמאס ושיתופי תמונות של הטבח שהתרחש בבוקר "שמחת תורה" בצירוף קריאות שמחה ועידוד למחבלי הנוח'בה.

במקור, קבוצת הטלגרם משמשת את מורי האו"ם לצורכים מקצועיים כגון שיתוף חומרי לימוד, לוחות זמנים לתלמידי עזה, שיבוצים ועוד.

בקבוצה ניתן לראות עשרות מספרי זהות עם פרטי המורים, תמונותיהם של מחנכי ילדי עזה, ופרטים נוספים הקשורים למורים מטעם ארגון הסעד של האו"ם - אונר"א.

מאז השבעה באוקטובר, משתפים המורים באופן קבוע סרטונים הקוראים לג'יהאד וחוגגים את הטבח ומעשי הזוועה של חמאס באופן מפורש - כולל המעשים הנוראיים שבוצעו בנשים בדרום הארץ.

"שאללה יתן להם כוח" (צילום מסך טוויטר )

בכתבת התחקיר של UNWatch חושף הארגון את שמותיהם של מספר מורים מטעם אונר"א ומביא מספר דוגמאות של המחנכים ששיתפו את החומרים:

"המורה של אונר"א וואסים אולא, שמפרסם בקביעות מידע על משכורות שהוא מעביר מראש החינוך של אונר"א בעזה, סאמי אבו קמיל, קורא להרוג ישראלים, ומפאר את הטבח ב-7 באוקטובר", כותב תחקירן הארגון.

"ברגע אחד, אולה מודיע ל-3,000 מורי אונר"א של הקבוצה כי "המשכורות ישולמו ביום ראשון". ברגע אחר, הוא משתף סרטון המפאר את התקפות חמאס, ומפרסם תמונה של אפוד מטען התאבדות מחווט עם חומר נפץ, עם הכיתוב: "רגע, בני היהדות." אולה גם האדיר את המחבל אקראן אבו חסן - מבצע הטבח ב-7 באוקטובר - כ"שהיד קסאמי", "חבר" ו"אח". הוא התפלל לאללה 'להכניס אותו לגן עדן ללא משפט'", מתאר UNWatch דוגמא אחת מיני רבים.

מורה אחר בשם עבדאללה מחג'ז, שעובד גם עבור ה-BBC, קרא בקבוצה לאזרחי עזה שלא להישמע להוראות צה"ל להתפנות ולשמש עבור חמאס כמגן אנושי.

וכך, עוד ועוד דוגמאות של אנשי אונר"א שמקבלים משכורות מטעם האו"ם ומשתפים באופן קבוע טבח באזרחים, מעשי זוועה, מהללים ומשבחים את מחבלי חמאס ואת המעשים הנוראיים שביצעו מחבלי הנוח'בה בשבעה באוקטובר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר