העוקץ של נסראללה 

חדאד חושף: כך ניסה חיזבאללה לעבוד על העולם

יוסף חדאד, ערבי-ישראלי הפועל ללא הפסקה בשירות ההסברה של ישראל, חושף היום את הבלוף של ארגון הטרור הלבנוני חיזבאללה | בעולם

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
פעילי חיזבאללה סמוך לגבול עם ישראל (צילום: אייל מרגולין)

יוסף חדאד, ערבי-ישראלי הפועל ללא הפסקה בשירות ההסברה של ישראל, חושף היום את הבלוף של ארגון הטרור הלבנוני חיזבאללה.

"‏חיזבאללה פירסם לפני כמה ימים שצה"ל הרג 2 אנשי רפואה אזרחיים בהתקפה בדרום לבנון", כתב חדאד בחשבון ה-X שלו, "אבל אתמול, כשנקברו, הם זכו להלוויה צבאית של חיזבאללה עם דגלים וארון קבורה עם סמל ארגון הטרור...

"בקיצור", סיכם חדאד, "בדיוק כמו חמאס, גם הם משתמשים בשקרים ותעמולה נגד ישראל, ולמעשה 'האזרחים התמימים' שהם מציגים הם מחבלים לכל דבר!".

בהמשך לפרסום של חדאד, בסוף השבוע פרסם דובר צה"ל בערבית סא"ל אביחי אדרעי צילום של שתי הודעות של ארגון הטרור חיזבאללה, על מותו של א-שייח עלי בדרום לבנון. אלא עם הבדל ביניהן: במודעה אחת מופיע לוגו חיזבאללה ובמודעה השנייה רק לוגו של ארגון הבריאות האסלאמי.

מדובר בשתי מודעות שפרסם חיזבאללה. המודעה הראשונה, עם הלוגו של הארגון, נמחקה כעבור זמן קצר, ולאחר מכן פורסמה המודעה המחודשת עם הלוגו של ארגון הבריאות.

"מה מנסה חיזבאללה להסתיר לגבי 'האזרחים' שנהרגו לכאורה בזמן ששהו במרכז רפואי בדרום לבנון?" תהה דובר צה"ל בערבית ב-X.

"בהתחלה פרסם הארגון את ההודעה על מותם עם הלוגו של ארגון חיזבאללה ואחר כך מחק ופרסם את ההודעה בלי הלוגו של חיזבאללה. אז מה חיזבאללה מנסה להסתיר לגבי זהותם או תפקיד המרכז הרפואי הזה?"

ההערכות הן כי השניים, אותם ניסה חיזבאללה להציג כאזרחים, עבדו בארגון הנשלט בידי חיזבאללה.

ביום חמישי, בשעות אחר הצהריים, הודיע צה"ל כי תקף שורת מטרות של ארגון הטרור חיזבאללה בשטח לבנון באמצעות מטוסי קרב של חיל האוויר וירי ארטילרי.

בין המטרות שהותקפו, מבנים צבאיים, עמדה צבאית ותשתיות טרור של הארגון. בנוסף צה"ל תקף בירי ארטילרי מספר מרחבים בשטח לבנון.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר