ישראל במלחמהישראל במלחמה
"המלחמה תימשך" | תיעוד

בפעם השלישית: רה"מ ההולנדי נחת בישראל עם צוות יועצים

ראש הממשלה נתניהו הדגיש היום בשיחה עם ראש ממשלת הולנד, שהגיע לבקר בישראל בפעם השלישית מאז פרצה המלחמה, כי ישראל לא תשאיר את גדודי הטרור ברפיח על כנם, ושהמלחמה צפויה להימשך עד לניצחון המוחלט על החמאס | צפו (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
נתניהו ומקבילו ההולנדי (צילום: איתי בית-און / לע״מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נועד מוקדם יותר היום (שני) עם ראש ממשלת הולנד מארק רוטה - שהיגע לביקור חיזוק בישראל בפעם השלישית מפרוץ המלחמה.

בפגישה שהתקיימה בלשכת ראש הממשלה בירושלים, השתתפו מהצד הישראלי: השר לעניינים אסטרטגיים, ר׳ הסגל, ר׳ המל״ל, מנכ״ל משרד רה״מ, היועץ המדיני ושגריר ישראל בהולנד.

מצד הולנד השתתפו בין היתר: היועץ לביטחון לאומי, השליחה המיוחדת לנושאים הומניטריים ושגרירת הולנד בישראל.

במהלך הפגישה, ראש הממשלה נתניהו עדכן את ראש ממשלת הולנד רוטה בהתקדמות הלחימה ברצועת עזה.

נתניהו ומקבילו ההולנדי (צילום: איתי בית-און / לע״מ)

ראש הממשלה הדגיש בפני ראש ממשלת הולנד כי ישראל לא תשאיר את גדודי הטרור ברפיח על כנם, ושהמלחמה צפויה להימשך עד לניצחון המוחלט על החמאס.

כזכור בביקור הקודם, אמר נתניהו למקבילו ההולנדי, "ברצוני לברך אותך על בואך, מארק. אתה חבר גדול של ישראל. אנחנו נמצאים במאבק של הציוויליזציה נגד הברבריות. חמאס הוא דאעש, ובדיוק כפי שהעולם התאחד כדי להביס את דאעש, על העולם להתאחד נגד חמאס ולהתאחד עם ישראל על מנת להביס אותם".

עוד אמר נתניהו למקבילו: "אני יודע שאתה מבין שזהו מאבק של אנושיות נגד ברבריות, זו פראות בלתי נתפסת. הייתי במלחמות, ראיתי דברים נוראיים. מעולם לא ראיתי דברים נוראיים כמו אלה. זהו מאבק של הציוויליזציה המשותפת שלנו. תודה לך ידידי שהגעת הנה. אני תמיד אומר שיש דבר אחד שטוב יותר מלעמוד לצד ישראל והוא לעמוד בתוך ישראל, וזה מה שאתה עושה מארק. תודה לך״.

ראש ממשלת הולנד מארק רוטה אמר: ״ביבי, טוב להיות כאן היום. יש לי הערכה למה שהצוות שלך עושה כדי לנסות להדוף את המתקפה הזו ולהשיב את הביטחון של ישראל על כנו. אני יודע שאנשים רבים כל כך, אני חושב שהמספר עומד כעת 1400 ישראלים, נהרגו במתקפה האיומה הזאת. אנחנו הולכים לדון כעת כיצד להתקדם בדרך הטובה ביותר. תודה לך שהקדשת מזמנך״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר