תורה שלמה להשמדת יהודים

בועידה: הנשיא חשף את הספר "קץ היהודים", שאותר ברצועה

נשיא המדינה חשף הערב בוועידת הביטחון במינכן: הספר ״קץ היהודים״ - התורה להשמדת העם היהודי שחוברה ע״י מייסד ארגון הטרור חמאס. הספר אותר בבית בשכונת אל-פורקן בעזה (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
הספר שנחשף על ידי הנשיא (צילום: חיים צח/לע"מ)

נשיא המדינה יצחק הרצוג חשף הערב (מוצ"ש) את הספר ״קץ היהודים״, בשיחה עם הפרשן הבכיר דיוויד איגנטיוס על במת ועידת הביטחון של מינכן. הספר, שחובר על ידי מחמוד א-זהאר, ממייסדיו של ארגון הטרור חמאס, ולשעבר שר החוץ של הרשות הפלסטינית.

הספר, הסביר הנשיא, מוכיח שוב את האידיאולוגיה האנטישמית של ארגון הטרור חמאס אשר בליבתה שנאת יהודים וקריאה להשמדתם; קריאה אשר תורגמה למתקפת הטרור המפלצתית של ה-7 באוקטובר וכן לפעולות הרצחניות של חמאס לכל אורך ימי המלחמה.

הספר אותר ונאסף על ידי כוחות הביטחון במהלך פעילותם באזור אל פורקן בעזה, ומתאר את שנאת היהודים המוצדקת, לטענתו, לאורך ההיסטוריה. כך למשל הוא מציין בספרו כי בעוד שמשפחת העמים ומנהיגיה הגדירו את הנאצים אשר פעלו להשמדת העם היהודי כמי שביצעו פשעים נגד האנושות, הרי שהנאצים הם למעשה מגדלור חשוב וראוי עבור רבים ברחבי העולם. פרקיו של הספר מתמקדים בשנאת העם היהודי ומצדיקים את רדיפת ורציחת היהודים לאורך ההיסטוריה; בהם כאלה שכותרתם ״השנאה הבוערת של העולם ליהודים״, ו״סיבות לגרש את היהודים״.

הספר "קץ היהודים" מהווה הוכחה נוספת לשנאה התהומית, שמטרתה המוצהרת היא מחיקת העם היהודי מעל פני האדמה; שנאה המשתקפת יותר מכל במעשיו הרצחניים של ארגון הטרור חמאס.

הנשיא אמר עוד בוועידה: ״נפגשתי אתמול עם ראש ממשלת קטאר, זו הייתה פגישה טובה - אני חושב שהוא מקדם מאמצים גדולים על אף הקושי והמורכבות. לצד זאת, צריך לוודא שאנחנו יודעים אם יש מישהו שמקבל החלטות בצד השני. הרי יש לנו עסק עם אנשים שמפוזרים ומסתתרים בכל רחבי עזה, בעיקר במנהרות, וצריך לדעת את מקום הימצאם".

"אנחנו מודאגים", הוסיף ואמר הנשיא הרצוג, "מהתרופות שנכנסו לרצועת עזה, ולפי הנתונים והמידע שבידינו עדיין לא הגיעו לידי החטופים. אני חושב שהדבר הכי חשוב הוא שכולם יבינו שאם רוצים להמשיך הלאה ולראות את האופק באשר למצב הנורא הזה, שיזם חמאס באכזריות חסרת תקדים - הזוועה הגרועה ביותר נגד יהודים מאז מלחמת העולם השנייה, זוועות קשות, שחיטה ושריפה, וכמובן חטיפה - אז קודם כל צריך לפתור את סוגיית החטופים ולהשיב אותם הביתה בשלום בהקדם האפשרי״.

הספר שנחשף על ידי הנשיא (צילום: חיים צח/לע"מ)
הספר שנחשף על ידי הנשיא (צילום: חיים צח/לע"מ)
הספר שנחשף על ידי הנשיא (צילום: חיים צח/לע"מ)
הספר שנחשף על ידי הנשיא (צילום: חיים צח/לע"מ)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר