מרכז איראני 

הרוגים בחיסול בדמשק המיוחס לישראל | כל הפרטים הידועים 

גורמים סורים ומקורות ביטחוניים במדינה מוסרים הבוקר כי בתקיפה הישראלית על מבנה בדמשק נהרגו שניים, בדיווח אחר עלה כי שלושה נהרגו | כל הפרטים על החיסול שמיוחס לישראל בתקשורת הזרה (בעולם) 

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
המבנה שהותקף הבוקר בדמשק (צילום: לפי סעיף 27א)

גורמים ביטחוניים בסוריה ורשתות התקשורת במדינה ייחסו הבוקר (רביעי) לישראל את המתקפה על מבנה שהביאה לשני הרוגים, כך מדווח בסוכנות הידיעות 'רויטרס'.

מקור צבאי אמר שהמתקפה בסביבות השעה 9:40 הבוקר על מבנה בדמשק, הביאה לשני הרוגים אותם הגדירו כ"אזרחים" ומספר נוספים נפצעו.

לפי הגורם הביטחוני הסורי ששוחח עם 'רויטרס' "המתקפה לא השיגה את מטרותיה". מנגד, מדיווחים אחרים עלו כי היעד למתקפה היה גורם איראני ששמו לא פורסם.

זו אינה הפעם הראשונה שישראל תוקפת לפי דיווחים זרים את האזור. השכונה מאוכלסת במבנים, בתי ספר ומרכזי תרבות איראניים, ושוכנת בסמוך למרכז מאובטח שלפי ההערכות משמש את סוכנויות הביטחון שעובדים עם איראן.

בתקיפה אחרת שיוחסה גם היא לישראל לפני כשנה, נהרגו מספר מומחים צבאיים איראניים, והערכה שישראל כיוונה לדמות איראנית גם הפעם.

לפי העדויות שהגיעו ל'רויטרס' במקום נשמעו מספר פיצוצים, ומדיווח אחר עלה שהמבנה הותקף באמצעות שלושה טילים.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר