ירד נמוך מאוד

הנשיא ביידן קילל את פוטין בקללה גסה בפומבי | זה מה שנאמר שם 

נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן ניצל את הופעתו בכנס גיוס כספים בעיר סן פרנסיסקו שבקליפורניה כדי לקלל באופן פומבי ונמוך למדי את נשיא רוסיה פוטין | מדובר באמירה שחורגת את כל הכללים הדיפלומטיים המקובלים גם מול אויבים לאור חריפות הדברים | עוד דיבר ביידן על טראמפ והשווה אותו ל"זן אחר של חתולים" והתבקש שלא לפגוע בחתולים באמצעות ההשוואה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
ג'ו ביידן (צילום: shutterstock)

נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן קילל את פוטין בפומבי בקללה גסה מאוד, כך דיווחו כתבים שנכחו במקום לרשת CNN שדיווחה הבוקר (חמישי) על האירוע החריג.

לפי הכתבים, במהלך כנס גיוס כספים לבחירות לנשיאות שהתקיים בעיר סן-פרנסיסקו, כינה הנשיא ביידן בנאומו את פוטין במילים המיועדות לתאר את בנה של אישה קלוקלת וכינה אותו "מטורף".

"יש לנו את ה---- המטורף הזה, פוטין, ואחרים. ואנחנו תמיד צריכים לחשוש מעימות גרעיני, אך הסכנה האמיתית לאנושות הוא האקלים", אמר ביידן.

הנשיא ביידן גם ניצל את הבמה כדי לגנות את הדברים שכתב טראמפ ברשת החברתית הפרטית שלו אודות מותו של נבלני, כאשר בדבריו הוא משווה בין הרדיפה של פוטין כלפי נבלני לרדיפה הפרטית נגדו בארצות הברית.

"הוא משווה את עצמו לנבלני ואומר שבגלל שהמדינה שלנו הפכה למדינה קומוניסטית, הוא נרדף, בדיוק כמו שנבלני נרדף. מאיפה לעזאזל זה בא", אמר ביידן, לפי עיתונאים בחדר. "אם הייתי עומד כאן לפני 10 עד 15 שנים ואומר את כל זה, כולכם הייתם חושבים שאני צריך להיות מאושפז, זה מדהים", אמר ביידן.

ביידן גם אמר שטראמפ "מבהיר שהוא ינטוש את בעלות בריתנו בנאט"ו", בהקשר לדבריו של הנשיא לשעבר שהזהיר את מדינות נאט"ו שאם לא ישלמו הוא יגיד לרוסיה לעשות "מה שבא לה".

עוד אמר ביידן שהוא "חייב לנצח" את הבחירות האלה ולו בכדי להביס את דונלד טראמפ. "כשאני יוצא מהישיבות, ראש מדינה ימצא תירוץ להתקרב... ולומר, 'אתה חייב לנצח'. לא בגלל שאני כל כך מיוחד. 'אתה חייב לנצח כי הדמוקרטיה שלי על כף המאזניים אם הבחור השני ינצח'. תשעה ראשי מדינות עשו את זה איתי", אמר ביידן לנוכחים.

הנשיא הוסיף כי האלטרנטיבה היא "זן אחר של חתולים", ויו"ר בית הנבחרים לשעבר פלוסי קטעה את דבריו וביקשה שלא לפגוע בחתולים באמצעות ההשוואה לטראמפ. "אל תגיד את זה על חתולים", אמרה פלוסי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר