הבוקר שאחרי הזוועה

מסע השנאה באוטובוס: "מה אתם עושים פה בכלל, באתם להתגרות?" | תגובת הבחורים

אחרי התיעודים המבחילים המעוררים בכל נפש תחושת קבס נוראית, של נשים וגברים מ'אחים לנשק', שעולים לאוטובוס ושרים בקולניות ליד בחורי ישיבות. הבוקר, לאחר שפרצה סערה והארגון הפרובוקטיבי זכה לגינויים מכל קצוות הקשת, הם מנסים להתגונן ולטעון שזו לא דרכם | צפו בויכוח עם הבחורים (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |

כמה רוע, רשעות וניסיון לזרוע מלחמת אחים: קבוצת נשים וגברים המשתייכות לארגון השמאל 'אחים לנשק', תועדו אתמול (רביעי) כשהן שרות בקולי קולות באוטובוס בו נסעו גברים חרדים מחסידות גור ובחורי ישיבות, כפי הנראה במטרה להטריד, להשפיל ולרמוס את כבודם באכזריות ומתוך שנאה, ולא לכבד את אמונתם, הבוקר, כשהבינו את הטעות שעשו הם מנסים להתגונן.

הכתבהשפורסמה אמש ב'כיכר השבת' ועוררה סערה רבתית, היו מספר נשים מאותו ארגון שהחלו לשיר והנוסעים החרדים ישובים במקומותיהם מבלי להתייחס, מנסים להתעלם, אך לא מוצאים את מקומם בשירה הקולנית והמתריסה באוטובוס הנוסע.

הבוקר, לאחר שהרשת סערה וגעשה ומכל קצוות הקשת זעמו על התיעוד הנוראי, המבזה והמשפיל, ב'אחים לנשק', פרסמו תיעוד חדש מהאוטובוס, בו נראים בחורי ישיבות מתווכחים על הפעילים הקשישים.

גם בתיעוד אותו פרסמו הקבוצה הפרובוקטיבית, נראים בחורי הישיבות מתווכחים בנימוס עם אותם פרובוקוטרים ומדברים מנהמת ליבם על האמונה בקדוש ברוך הוא ובתורתו, כפי שתוכלו לראות בתיעוד אותו הם פרסמו.

התיעוד שפרסם הארגון (אחים לנשק)

באחד התיעודים נראה בחור ישיבה שואל את אחד הקשישים, "אתה מאמין בבורא עולם? מי אתה חושב שיצר פה את הכל?", והם השיבו לו בזלזול, "אף אחד" - "מה זה יותר בכלל" ועוד תשובות מתנשאות.

ממחאת המילואימניקים אחים לנשק נמסר: ״פרויקט 'אחים לנסיעה' יצא לדרך במטרה לייצר שיח כנה ואמיתי עם אחינו ואחיותינו החרדים בעת שבה נראה שהפערים בינינו רחוקים מתמיד, כהמשך לעמדת ההסברה שהצבנו בלשכת הגיוס בה במשך כחצי שנה ניהלנו שיח עם הבאים וההולכים על חשיבות הגיוס לצה"ל והחלוקה בנטל".

"לצערנו", הוסיפו בארגון בתגובה: "בנסיעה משותפת שהתקיימה אתמול התלהטו הרוחות, מה שהוביל להתנהלות לא נאותה מצד חלק מפעילינו ואנו מצרים על כך. זו אינה דרכנו".

"המחאה שלנו היא לא מול אחינו החרדים", טענו בתגובה - למרות שהמציאות מוכיחה את ההפך: "אלא במנהיגים מפלגים שמובילים את ישראל לדיקטטורה, ואנחנו קוראים לכלל אזרחי ישראל לשמור על כבוד הדדי גם בעת מתוחה כמו זו״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר