ללא חשש רכילות

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

זה מה שאיש ציבור נתפס עושה בשבת אחרי הסעודה | היועץ שחסם חניית נכים | גלגולו של הבצל המיותם של שרוליק פרוש | הפרשן שניצל מהשפעת של לשכת נתניהו | מנחמים את יוסי שווינגר | אדריכל האחדות בבית שמש נחשף | כשגפני שוחח בטלפון עם הרבי מויז'ניץ | גולדקנופף והסוסים | אשר באילת | סמוטריץ' במירון | פרוש בפולין | האם בקרוב יהיה חוף ים באלעד? | השיעור של יהודה בוטבול | ליאון התפלל והתקבל באהדה | מי הצליח להפתיע את יוסי כהן? | הסבל של כוכב הרשת: האייפון נגנב | שוואקי מתפלל | עקיבא בקפה של בוקר | חיים ישראל בביזנעס | אורלב מתברך | נתנאלי מסיים | שולי רנד משמח | אריה ברונר לומד | חמש הכתבות הנצפות השבוע ב'כיכר' ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': איש ציבור מוכר נצפה בשכונת מגוריו אחרי הסעודה בשבת בבוקר אומר את ספר התהילים על אחד הספסלים. 'זופניק' מקווה שזה מנהג קבוע מדי שבת ולא רק בגלל הבחירות.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': יועץ חרדי מוכר, בין היתר לגורמים שעמדו השבוע בלב סערה ציבורית, תועד חוסם חניית נכים אך באורח פלא חמק מאייטם שלילי כשטען שקיבל אישור לחנות שם.

חשיפת 'זופניק': אנשי תקשורת חרדים נצפו השבוע מבלים יחד בעיר אילת. 'זופניק' מקווה שהם לא הלכו על הקצה.

חשיפת 'זופניק': ציוץ מסעיר שנועד לנסות ולהשפיע על הבחירות בבית שמש הוצע תמורת סכום סמלי לאיש תקשורת חרדי שסירב אך לבסוף מצא את עצמו אצל איש תקשורת אחר, כנראה ללא עלות.

האדמו"ר רבי רפאל אבוחצירא, הגאון רבי יצחק אזרחי מראשי ישיבת 'מיר' בירושלים והרב דוד הופשטטר נשיא ארגון 'דרשו' - בריקוד משותף באירוע תורני של הארגון בארגנטינה.

(צילום: יוסי תרנג'ן)

באישון לילה, ראינו את מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר' בתפילה בכותל המערבי.

(צילום: שמעון ברדי)

את הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד', ראינו בתפילה מעומק הלב במערת רבי שמעון בר יוחאי במירון.

(צילום: מיכאל בן אבו)

הרב הראשי לישראל לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו ועוזרו רובי זר, בעלייה לתורה בתפילת שחרית בישיבת חב"ד במיאמי, במסגרת מסע חיזוק בקהילה היהודית.

יוסף שמעון שכטר מויז'ניץ נצפה מתקבל לברכה במאור פנים במעונו של ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו. פשר הביקור בבית נותר תחת איפול.

מקבל חיזוקים לעימותים באולפנים: פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן מקבל בחמימות את ברכתו של הראשון לציון הגאון רבי שלמה משה עמאר.

פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן התארח במוצ"ש האחרון בתוכנית "פגוש את העיתונות" ב'חדשות 12' כמדי שבוע, אך כשהמגיש עמית סגל הסביר כי היעדרותו של משה קלוגהפט מהפאנל נעוצה בשמירת השבת, הוא מיהר להבהיר כי ישי כהן גר קרוב יותר. ג'קי לוי סיפר כי כהן הגיע לפניו בדקה, ישי סיפר כי הוא עוד התעכב בגלל המפגינים בכניסה.

(צילום: באדיבות 'חדשות 12')

את הבצל המיותם שהביא ישראל פרוש, ראש העיר היוצא של אלעד לריאיון ב'כיכר' שעורר סערה, ראינו שמור למזכרת על שולחנו של פרשננו ישי כהן. למפרע הסתבר שאפשר לבכות גם בלי בצל.

לאחר הפגישה הדרמטית במעון הנופש של האדמו"ר מויז'ניץ בנתניה על הבחירות בבית שמש והאחדות בציבור החרדי, תפסנו את הפרשן ישראל כהן, ממובילי המהלך, כשסיגריה בידו, במהלך שיחה עם יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני וסגן השר יעקב טסלר.

חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס וראש מוסדות 'אור החיים' הגאון רבי ראובן אלבז ושר התפוצות עמיחי שיקלי מ'הליכוד', בשמחת בר המצווה לבנו של הרב מנחם מענדל חיטריק רבה האשכנזי של טורקיה, בבית הכנסת הגדול בירושלים.

(צילום: אלכסנדר הוכברגר)

עוד בטרם פורסמו המלצות ועדת החקירה לאסון מירון, 'זופניק' הגיע לניחום אבלים אצל הרב יוסף שווינגר, מנכ"ל המקומות הקדושים היוצא, על פטירת אחיו הגאון הרב דוד שווינגר ז"ל מרבני ירושלים שנפטר בגיל 72 לאחר מחלה - בין היתר ראינו את הרב הצדיק נחמיה אלתר בן האדמו"ר מגור, הגאון רבי שלום בער סורוצקין ראש מוסדות 'עטרת שלמה', שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס, ניצב יצחק בריק מפקד מג"ב, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, סגן שרת התחבורה אורי מקלב ויד ימינו דוד וורצמן, מ"מ ראש עיריית ירושלים ויו"ר 'דגל התורה' בעיר אליעזר ראוכברגר.

לאחר האיחוד שהשיג בין כלל הציבור החרדי, יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני הגיע לסיור מטות בבית שמש יחד עם המועמד לראשות העיר שמואל גרינברג. 'זופניק' תפס את אליהו גפני, שהיה מאדריכלי מהלך האחדות חוצה המגזרים ופעל רבות ונצורות במהלך השבוע האחרון, בסוד שיח של הכרת הטוב עם גרינברג.

והנה ח"כ משה גפני במהלך שיחת הטלפון עם האדמו"ר מויז'ניץ, בו שמע לראשונה על החלטת האדמו"ר לתמוך במועמדות שמואל גרינברג בסיבוב השני, לאחר שבסיבוב הראשון תמך במשה אבוטבול, כאשר שיחה זו הניעה את גלגלי מהלך האחדות החרדי.

בכנסת תפסנו את סגן שר החקלאות והמועמד המפסיד לראשות העיר בית שמש משה אבוטבול בסוד שיח עם אליהו גפני.

בשמחת החתונה לבתו של משה מונטג בבית שמש תפסנו את יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני בשיחה מחויכת עם פרקליט הצמרת עורך הדין עמית חדד.

את שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ראינו בביקור רשמי עם צוות הלשכה בחוות סוסים בכפר זיתים, מקבל סקירה מרתקת על סוסים מנצחים.

בהמשך, ראינו את השר יצחק גולדקנופף מתבודד בתפילת המנחה ושומר מרחק אבל לא גדול מדי מראש המטה מוטי בבצ'יק.

‏שר הפנים משה ארבל מש"ס ויועצו האישי שחר טל, בהדלקת נר ב'אנדרטת הנעליים' על גדות נהר הדנובה בבודפשט - לזכרם של נרצחי השואה ועל יד מיצג הנעליים של סיון שהרבני הי"ד שנרצחה בשביעי באוקטובר על ידי מחבלי חמאס.

את ח"כ יעקב אשר מ'דגל התורה' ראינו כאחד האדם בכנס יועצי משכנתאות, במלון באילת.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' ודוברו מוישי ריינר בתפילה בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

את שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' וראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין, ראינו בסוד שיח תורני בהילולת רבי אלימלך מליז'נסק בפולין.

(צילום: שמואל דריי)

בתוך הציון ראינו את ראש עיריית אלעד לשעבר ישראל פרוש נושא תפילה מעומק הלב.

(צילום: שמואל דריי)

בהמשך השבוע ראינו את ישראל פרוש סועד במסעדה מקומית בירושלים.

ראש עיריית אלעד הנבחר יהודה בוטבול וח"כ ארז מלול מש"ס, הגיעו השבוע לברכה והתייעצות אצל מזכה הרבים הגאון רבי יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע עומר'.

(צילום: שמעון ברדי)

כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש התקשורת איציק אוחנה מ'כיכר השבת', הגיעו השבוע לביקור בעיר החרדית אלעד ופגשו את ראש העיר הנבחר יהודה בוטבול וראש לשכתו מרדכי בר מוחא. האם בקרוב יהיה חוף ים באלעד? • צפו

בערב שבת האחרון, צוות לשכתו של ראש עיריית אלעד יהודה בוטבול, הפתיע אותו במשלוח של מגש פירות ענק לרגל הניצחון בבחירות.

לא רק ראש עיר, גם מגיד שיעור: יהודה בוטבול, ראש העיר אלעד הנבחר, במסירת שיעור הגמרא היומי בישיבת 'עמל התורה' במוסדות 'אהל אשר'.

(צילום: ישראל רוזנפלד)

ראש עיריית ירושלים משה ליאון ויועצו שמעון ברייטקופף, בתפילה מעומק הלב בציון הרבי מחב"ד בארצות הברית.

(צילום: מענדי דהאן)

ראש עיריית ירושלים משה ליאון מתקבל באהדה רבה במוסדות 'אור אבנר' בארצות הברית, של המיליארדר לב לבייב.

יו"ר 'דגל התורה' בבית שמש והמשנה לראש העיר ישראל סילברסטין, ראש לשכתו מאיר פרל, וחבר המועצה יוסי גולדהירש, בסוד שיח פוליטי לקראת הסיבוב השני בבחירות לראשות העיר.

(צילום: 'השוק')

היועץ הרפואי הבכיר הרב אלימלך פירר וראש העיר בני ברק חנוך זייברט, בשמחת החתונה לבנו של הרב יחיאל גשייד מבכירי העסקנים באשדוד.

אמן החושים מני הולנדר מפתיע בקריאת מחשבות את ראש המוסד לשעבר יוסי כהן, בשולי אירוע פרטי.

ביציאה מהאירוע של ארגון היתומים של חסידות גור ראינו את ראש המוסד לשעבר יוסי כהן מסתודד בהליכה עם ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט.

את מזכיר הממשלה צחי ברוורמן ראינו בשיחה פוליטית בחתונה חרדית במרכז הארץ.

(צילום: אשר פרץ)

הצלם יעקב כהן נצפה מתעד את הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף בנאומו באירוע לכבוד בני הישיבות בירושלים.

"40 שעות של סבל מטורף" • כוכב הרשת והצלם דודי קפלר - 'הפרופסור' ששהה בחופשה בברצלונה משתף בסבל שעבר לאחר שנגנב לו האייפון.

הצלם קובי שירה ניצל בנס במהלך צילום באירוע פרטי כשלפתע עשן כבד היתמר ליד מכנסיו.

(צילום: רועי ג.)

הרב מרדכי בריסק יו"ר קהל 'מחזיקי הדת' בעלזא ואחיו איסר בריסק הבעלים של משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל', חבר מועצת העיר בני ברק אהרון אלבוים ואיש העסקים שלומי אשר - במעמד 'לחיים' לרגל שיתוף פעולה בין האדריכל דוד בריסק למשרדי 'פלנט נדל"ן'.

הכתב הצבאי מנדי ריזל מ'קול ברמה' מתושבי שדרות המוכרים, ערך השבוע סיור הסברה לקציני מודיעין בצה"ל, בתחנת המשטרה שהוחרבה ע"י מחבלי חמאס בשמחת תורה.

את אילון לוי דובר מערך ההסברה הלאומי לתקשורת הזרה, ראינו בכניסה לאוהל הרבי מחב"ד בניו יורק, יחד עם מוטי זליגסון דובר חב"ד בארצות הברית.

(צילום: דובער דונר)

את הזמר יעקב שוואקי ראינו בתפילת שחרית מעומק הלב בבית כנסת מקומי במיאמי.

(צילום: איזנשטט)

'זופניק' שלא מוותר על אף אירוע של 'דרשו' בעולם, הזדמן השבוע למסעדת 'אל גלופה' בבבואנוס איירס שבארגנטינה, וראה את המוזיקאים מוטי שטיינמץ, רובי בנט, שלמה כהן, מוטי גולדמן דובר 'דרשו' ואיש המולטימדיה איציק דניאל - בשיחה על מגש בשרים יחד עם בכירי הקהילה היהודית המקומית.

בהמשך ראינו את צוות המפיקים של 'פליישמן-פלס' שהוביל את אירועי 'דרשו' הבינלאומיים, חותמים את האירוע הענק בארגנטינה בריקוד סוער על הבמה, כשברקע הזמר מוטי שטיינמץ.

אחרי שחזר ממילואים, ראינו את הזמר עקיבא תורג'מן בקפה של בוקר בתל אביב.

(צילום: חיים ירושלמי)

את הזמר חיים ישראל ראינו במחלקת הביזנעס בטיסה מניו יורק לארץ הקודש, לאחר סבב הופעות.

הזמר איציק אורלב מתברך במאור פנים מהגאון הרב שלמה יהודה בארי - 'הינוקא': "יצאו נגינותך חוצה ותמשיך לשמח את עם ישראל".

(צילום: משה מאיר)

את המוזיקאי עדי נתנאלי ראינו בסיום מסכת בשידור חי ברדיו 'קול חי'.

(צילום: אבי דרור)

הזמר והיוצר שולי רנד הגיע השבוע לשמח ולעודד את חנניה בן שמעון המאושפז בבית בחולים 'הדסה' - לאחר שנפצע בעת שנטרל את המחבלים בפיגוע הירי לפני כשבועיים בכביש 1 והציל עשרות בני אדם.

בשדה התעופה בנתב"ג ראינו את הזמר אוהד מושקוביץ בדרך להופעה בניו יורק ויונתן רזאל בדרך להופעה במיאמי, מהצד נראה הרב ישראל קליינמן שליח חב"ד במושב מסלול שנושא איתו למטוס ספר תורה שמיועד לדינר במיאמי.

באירוע פרטי שנערך במודיעין, ראינו את הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו, בסוד שיח עם הזמר אוהד מושקוביץ שהפך השבוע לסבא וחבק נכד בשעה טובה ומוצלחת.

בשיעור הלכה יומי בבית הכנסת אבי עזרי בגני הדר תפסנו את המוזיקאים אריה ברונר ומוטי לייכטר דנים בעומקה של הלכה.

(צילום: רשת הנקודה)

חברי מקהלת 'נרננה' נצפו בשדה התעופה בבודפשט בדרכם למופע בפני נגידים ואנשי עסקים.

הזמר צבי גרינהיים והמוזיקאי הישראלי מתי כספי, בפגישה אקראית בבית קפה בתל אביב.

את הרב המזמר דודו דרעי שחזר מסבב אירועים בארצות הברית, ראינו בסיור במנהרות הכותל המערבי יחד עם איש העסקים שון זוהר והמפיק משה זוהר.

יוסי לוי מנכ"ל עמותת 'נצח יהודה' חגג יום הולדת בלב חאן יונס שבעזה - כמפקד בחפ״ק מג״ד 450: "כנראה היום הולדת הכי משמעותי שהיה לי. עד הניצחון".

את הרב יעקב ישראל הרצוג רבה של סעודיה שגויס למילואים, ראינו ביציאה מתפילה בציונו של 'הבבא סאלי' בנתיבות.

היועץ הרפואי שימי גשייד מנכ"ל 'רחשי לב', בסוד שיח באירוע פרטי עם ראש עיריית קריית אתא יעקב פרץ שנבחר שוב בבחירות ברוב מוחץ, ואיש העסקים אלי חן.

(צילום: קסם ויטמן)

את היועץ הרפואי יעקב שקול ראינו בנופש על גדות נהר ויסלה בפולין.

עו״ד רועי אברהם ערך השבוע בביתו סיום מסכת ״בבא קמא״ שנלמדה במסגרת הדף היומי. כיבד בהשתתפותו מורו ורבו הגאון רבי איתמר גרבוז, ראש ישיבות ״אורחות תורה״.

את מנהל מחלקת הכשרות בראש העין אליאב אילוז ראינו מעניק תעודת כשרות למסעדת מוזס שופ בעיר החדשה, שעד כה היתה פתוחה בשבת, כחלק מהמהפכה בתחום הכשרות בעיר אותה מוביל מנהל המחלקה ביחד עם ממונה הכשרות הרב גד אטיאס ויו"ר המועצה אשר שוקר.

הדיין הרב אברהם דרעי העניק השבוע את הספר שחיבר על עולם הדיינות - לרפ"ק הרב ראובן כמיל רב מחוז דרום במשטרה.

ובפינת "השבוע של איש הקשרים", אליהו שכטר האגדי הגיע לאחל מזל טוב לחברו הטוב הרב יצחק ויזל נאמן ביתו של חבר המועצת וראש ישיבות ארחות תורה הגאון רבי שרגא שטיינמן, בחתונת בתו. הרב ויזל כמובן שמח מאוד שאיש הקשרים כיבד והגיע. במהלך החתונה איש הקשרים פגש את חברו הטוב הרב אריה קנייבסקי נכדו של מרן שר התורה זצוק"ל, שגם הוא שמח מאוד לפגוש את איש הקשרים.

את השחקן המתחזק גולן אזולאי ראינו מזמין אוכל לצהריים במסעדה ירושלמית.

רב הסלבס מרדכי חסידים בעלייה לתורה לבנם של בני הזוג הידוענים גיא זו-ארץ ויעל בר זוהר.

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר':

במקום החמישי:

מחבל תומך חמאס דקר אברך חסידי 8 פעמים; מצבו קשה

במקום הרביעי:

שמוליק גרינברג גזען? זה מה שיפה דרעי כתבה לו שנה שעברה

במקום השלישי:

כשישי כהן התפוצץ: "המיעוט הקיצוני הזה מייצג אותנו?"

במקום השני:

השוטרים ערכו חיפוש והופתעו: נמצא אקדח שנגנב מקיבוץ בארי

ובמקום הראשון:

בלילה שלפני שמחת תורה התקבלו 4 "סימנים משמעותיים"

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר