"כך רפול היה עושה" | צפו

משפחות החטופים במסר לגלנט: "תנהל מלחמה מתוך עזה"

"גלנט צריך להפסיק לפחד ולהתחיל להתנהג כמו רפאל, פשוט לנהל את המלחמה מתוך עזה", כך הבהיר היום שמואל ברודץ, שארבעה מבני משפחתו נחטפו לעזה | צפו בדבריו לסגן השר אורי מקלב (חדשות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
נציג משפחות החטופים עם מקלב (צילום: מתוך הוידיאו)

סגן השר אורי מקלב הגיע מוקדם יותר היום (רביעי) לשער הקריה בתל אביב, ונפגש עם משפחות החטופים, המוחים במקום זה חודש ימים ושמע מהם מה הם חושבים על התנהלותו של שר הביטחון יואב גלנט.

נציג המשפחות שמואל ברודץ, שארבעת בני משפחתו נחטפו לעזה, לקח את זכות הדיבור וסיפר את שעבר על משפחתו ביום חג שמחת תורה, "הבן שלי יצא בשעות הבוקר וראה את הרחפנים מגיעים, הבין שיש פלישה והזעיק את כוחות החירום, לקח רובה וניסה להגן על היישוב, אך ללא הרבה הצלחה".

ברודץ הוסיף ואמר: "על שר הביטחון יש לאזור אומץ מנהיגותי ולנהל את הלחימה מתוך עזה, תוך ביצוע פעולות ייעודיות לשחרור החטופים, או הפסקת אש מידית לחמישה ימים, בכדי להביא למו"מ מול החמאס לשיחרור החטופים".

ברודץ עם מקלב, היום

ברודץ, ביקש מסגה"ש מקלב להעביר מסר לשר הביטחון גלנט, לפיו הם מעוניינים בפעולה צבאית מידית לחילוץ בני החטופים, "תכנסו לתוך עזה ותוציאו את החטופים, צריך לטהר שם את הבתים, זה בדיוק מה שרפול היה עושה אם הוא היה עכשיו שר ביטחון, שגלנט יפסיק לפחד".

סגן השר אורי מקלב שהקשיב למשפחות ברוב קשב ביקש לתמוך ולסייע להם ככל הניתן, "אנחנו נעביר את המסר שלכם, ותהיו חזקים", ביקש מקלב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר