אחרי יותר מ-20 שנה

התיק שחולק למחנכים החרדיים נמצא בבית בדרום הרצועה

ב'ועידת מחנכים' של חב"ד שהתקיימה לפני יותר מ-20  שנה בגוש קטיף חולק לכל אחד מהמשתתפים תיק. לאחרונה נמצא אחד מהתיקים הללו, עם הכיתובים בעברית, בבית של עזתי בחאן יונס (מלחמה)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
הרב קירשנזפט עם בנו (צילום: מענדי הכטמן, ארכיון כיכר)

במהלך הקרבות ברצועת עזה לאחרונה, מצא אחד הלוחמים החרדים, המשרת בפלוגת הצנחנים החרדים, תיק שחולק ב'כינוס המחנכים' של חב"ד לפני יותר מ-20 שנה.

אתמול, יום ראשון, יצא הלוחם מעזה להפוגה והביא את התיק לדודו, הרב יגאל קירשזנזפט, שליח חב"ד בניצן ולשעבר שליח חב"ד ביישובי גוש קטיף.

בפוסט בפייסבוק כתב הרב קירשנזפט: "קבלתי ד"ש מהבית: האחיין שלי משרת בפלוגת החרדים הצנחנים. הוא מצא בבית בחאן יונס את התיק שחולק בכינוס המחנכים של חב"ד במלון גוש קטיף. הערב הוא יצא לחופשה והביא לי את התיק".

מדובר בתיק בצבע חום ועליו שלל כיתובים בעברית. בין היתר נכתב על התיק "הוועדה השנתית של המחנכים בארצנו הקדושה". בחלק אחר מופיע הלוגו הישן של 'צעירי חב"ד', שתחתיו התקיימה הועידה.

מדובר בועידה המתקיימת אחת לשנה, ובמהלכה מתכנסים כל המחנכים של חב"ד, משלל מוסדות החינוך ותלמודי התורה ברחבי הארץ, לימים של העשרה סביב תפקידם החינוכי. אחד מאותן וועידות, לפני יותר מ-20 שנה, התקיימה בגוש קטיף. התיק שחולק כמזכרת מאותה ועידה נשמר בבית עזתי בעזה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר