"פריצות! זה נורא ואיום!"

"הבחורים מגנים על החיילים בצבא" | ראש הישיבה נאם בעצרת נגד גיוס חרדים

את העצרת יזם ראש ישיבת פורת יוסף הגר"מ צדקה והשתתפו בה בה חברי מועצת החכמים, ראשי ישיבות ורבנים | "גם אותם הבחורים שהם לא כל כך חזקים, הם באים ללמוד קצת" (חרדים)

חזקי שטרן | כיכר השבת |

עצרת תפילה למניעת גיוס תלמידי ישיבה התקיימה אמש (ראשון) ברחובה של עיר בראשותו של ראש ישיבת פורת יוסף הגאון רבי משה צדקה ובהשתתפות ראשי ישיבות, חברי מועצת ורבנים. בין הרבנים שהשתתפו - חברי המועצת הגר"ר אלבז והגר"י כהן, הראשל"צ הגרש"מ עמאר, הגר"י שכנזי, הגרי"ח סופר, הגר"ב שמואלי והגרר"ב שרגא.

ראש ישיבת פורת יוסף, הגר"מ צדקה, נאם בעצרת: "בעוונותינו הרבים בחורי הישיבות היום נמצאים במצב קשה מדברים עליהם בממשלה. ככה או ככה, או רוצים לעשות הסדר שבחורים שלא כ"כ חזקים לקחת אותם ר"ל לצבא - אוי מה היה לנו".

"כולנו צריכים לדעת" הוסיף רה"י, "שרק ואך ורק התורה היא המגינה עלינו מכל אויבינו, הבחורים שהולכים לישיבה הם המגנים על החיילים".

"גם אותם הבחורים שהם לא כל כך חזקים או חצאים, הם סוף כל סוף באים להתפלל באים ללמוד קצת, ואם ילכו לשמה חס ושלום, יראו שם דברים אסורים פריצות ר"ל, מי יכול לעמוד בדבר הזה מי יכול?!" נאם רה"י מדם לבו.

"אסור בשום אופן לשלוח אותם לצבאֱֱ !כולנו צריכים למחות על כך!! גם אותם שהם חצאים לחצאין כשרה! אם ילכו לשמה מה יהיה?? יראו שם דברים נוראים פריצות!! וזה נורא ואיום!!" הוא סיכם.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר