בשל המצוקה

ח"כ משריקי השיג את התקציב והמוקד הרפואי ימשיך לפעול

בפעילות חבר הכנסת יוני משריקי, הושג תקציב להמשך הפעלת המוקד הרפואי בקריית שמונה. ראש העיר: "ח"כ משריקי הוכיח כי להבטחות שלו יש כיסוי" (בארץ)

ח"כ יוני משריקי (יונתן זינדל, פלאש 90)

בפעילות חבר הכנסת יוני משריקי מול משרד האוצר, נמצא התקציב בסכום של 440 מיליון שקל, להמשך הפעלה של המוקד הרפואי בקריית שמונה. לפני כחודש ביקרה בקריית שמונה הוועדה המיוחדת לפיתוח וחיזוק הנגב והגליל. ראש העירייה העלה בפני חברי הוועדה את המצוקה הכספית של המוקד הרפואי היחיד בקריית שמונה שעומד בפני סכנת סגירה.

ח"כ יוני משריקי מש"ס חבר הוועדה, התחייב להיכנס לעובי הקורה ולפעול מול משרד האוצר להשגת התקציב להמשך פעילות המוקד. אמש (שני) הודיע משרד האוצר כי התקציב הושג והוא יאפשר את הפעלת המוקד עד לאישור הסופי של תקציב המדינה שבמסגרתו יועבר תקציב קבוע להפעלת המוקד.

ראש העיר קריית שמונה אביחי שטרן מסר בתגובה: "בשורה חשובה מאוד לעיר ולתושבים. אני מודה לח"כ יוני משריקי שביקר בעיר במסגרת הוועדה המיוחדת לחיזוק ופיתוח הנגב והגליל והבטיח לעשות הכל כדי לסייע להמשך הפעלת המוקד הרפואי בקריית שמונה. ח"כ משריקי הוכיח כי להבטחות שלו יש כיסוי. מעריכים מאוד את פועלו להשגת התקציב הדרוש לתקופה הקרובה. תודה בשם תושבי קריית שמונה, הגליל והגולן".

ח"כ יוני משריקי מסר: "אנחנו מחויבים באופן מלא לדאוג לרפואה שיוונית לפריפריה. אני רוצה להודות לאנשי משרדי האוצר והבריאות שסייעו בהשגת התקציב. אני אמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותי, על מנת לוודא כי תקציב המוקד הרפואי בקריית שמונה יהפוך לחלק בלתי נפרד מתקציב המדינה. תושבי קריית שמונה הגליל והגולן זכאים לשירותי רפואה מתקדמים כמו כל תושבי מדינת ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות