כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
24 אקדחים

הפלסטינים נתפסו עם אמצעי לחימה שיועדו לפעילות טרור

24 אקדחים, מחסניות ותחמושת נתפסו הלילה במהלך פעילות מבצעית של המשטרה, מג"ב וצה"ל באיזור בקעת הירדן | אמצעי הלחימה יועדו לטרור ופלילים (משטרה)

(דוברות המשטרה)

במסגרת המאבק הבלתי מתפשר נגד עבירות נשק ואמצעי לחימה, פעלו הלילה בלשי היחידה לפשעים (יל"פ) במרחב יהודה בשיתוף כוחות צבא מחטיבת הבקעה והעמקים ויחידת מתיל"ן של מג"ב איו"ש לסיכול ניסיון הברחת אמל"ח לישראל באיזור בקעת הירדן.

במהלך הפעילות נעצרו שני חשודים פלסטינים בגירים תושבי יריחו, כשברשותם 24 אקדחים 9 מ"מ מחסניות, תחמושת וחלקי אמל"ח נוספים שהיו מיועדים להגיע לידיהם של גורמי טרור וגורמים פליליים.

מפקד מרחב יהודה, ניצב משנה יוסי גולן, שיבח את פעילות הכוחות הלילה ואמר: "פעילות זו מצטרפת למספר פעילויות רב שמקיים המרחב יחד עם כוחות נוספים כנגד אמצעי לחימה המוחזקים שלא כחוק. מתחילת השנה תפסנו כ-100 כלי נשק בגזרות השונות. אני משבח את הפעילות המקצועית והאיכותית של הכוחות, נמשיך ונפעל בנושא ונמצה את הדין עם פורעי החוק עד תום".

בדוברות המשטרה התייחסו לתפיסת האמל"ח ואמרו כי "משטרת ישראל, בשיתוף כוחות הביטחון, תמשיך לפעול בנחישות נגד עבירות של החזקה וסחר באמצעי לחימה, במטרה להגן על שלומו וביטחונו של הציבור".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר