דורשים "צדק לרפאל"

העונש המופחת שקיבלה נהגת שדרסה ילד; עשרות חוסמים את איילון

לפני שלושה חודשים נהגת כבת 80, דרסה את הנער רפאל אדנה בן הארבע בנתניה, היא נמלטה מהמקום וכעבור זמן נתפסה. הפרקליטות החליטה להגיש כתב אישום בכפוף לשימוע - על הפקרות, בעקבות כך, יצאו עשרות מבני העדה האתיופית להפגנה (חדשות בארץ)

בני סולומון | כיכר השבת |
ההפגנה כעת (צילומסך)

טענות לחוסר צדק: עשרות בני אדם חוסמים בשעה זו (שני) את נתיבי איילון, בדרישה לעשיית צדק, עם הנהגת שדרסה לפני כשלושה חודשים את הילד בן הארבע רפאל אדנה.

המפגינים, שרובם נמנים על בני העדה האתיופית, התחילו את ההפגנה מול פרקליטות מחוז מרכז בתל אביב ולאחר מכן ירדו לאיילון וחסמו אותו.

מדוברות המשטרה נמסר: "עשרות מוחים ירדו לכביש 20 איילון בסמוך למחלף השלום. הכביש נחסם לתנועת כלי רכב ממחלף לה גווארדיה לכוון צפון וממחלף ההלכה לכוון דרום. כוחות המשטרה במקום נערכים לפינוי".

כזכור בשבת לפני כשלושה חודשים, הנער רפאל אדנה ז"ל, צעד יחד עם סבו בנתניה, כאשר נהגת רכב כבת 80 שעברה במקום, דרסה אותו למוות.

הנהגת, חשודה בדריסתו ובהימלטות מהמקום, כאשר רק יום למחרת, האישה הסגירה את עצמה למשטרה יחד עם בתה שהייתה עמה ברכב.

בפרקליטות מחוז מרכז, החליטו להעמיד את האישה לדין בכפוף לשימוע, רק בעבירת הפקרה ולא לייחס לה עבירת מוות וזאת לטענת הפרקליטות, מחוסר ראיות.

בני המשפחה הנמנים על בני העדה האתיופית, טוענים כי כתב האישום הופחת בגלל שהם משפחה אתיופית והיום כאמור הם יצאו להפגין עם עוד עשרות אנשים מול הפרקליטות ולאחר מכן ירדו לאיילון וחסמו את התנועה ממחלף לה גווארדיה לכיוון צפון וממחלף ההלכה לכיוון דרום.

המוחים שהגיעו היום להפגנות, הגיעו עם שלטים "צדק לרפאל" ו"הדם של רפאל לא הפקר", חלקם הגיעו עם חולצות עם הכיתוב.

עדכון: בדקות אלו (17:03) נמסר מהמשטרה: "המוחים פונו ע"י השוטרים מכביש איילון צפון והכביש נפתח לתנועה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר