הכה את השוטר בראשו

לאחר שטענותיו נדחו: כתב אישום יוגש כנגד ח"כ עופר כסיף 

לפני יותר משנה, חבר הכנסת הקיצוני ממפלגת חד"ש, תקף לכאורה שוטר, היועצת המשפטית לממשלה החליטה להגיש נגדו כתב אישום בגין תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות וזאת לאחר שטענותיו נדחו בשימוע שנערך לו (חדשות, פוליטי)

בני סולומון | כיכר השבת |
אירוע האלימות ב-2022 (ארכיון, לפי סעיף 27 א')

תקיפת השוטר בהפגנת השמאל הקיצוני: לפני יותר משנה, ח"כ עופר כסיף מהמפלגה הערבית - חד"ש, היה מעורב באירוע אלימות, הבוקר (שלישי) נחשף בכאן חדשות, כי היועצת המשפטית לממשלה, תגיש נגדו כתב אישום.

כזכור, כסיף השתתף בהפגנה משותפת של פעילי שמאל קיצוני עם פלסטינים במרחב דרום הר חברון, שם הורו שוטרים שהיו במקום לחבר הכנסת כסיף, כי לא יוכל להגיע לזירת המהומה עם רכבו וכי הוא ייאלץ לעשות זאת רגלית.

עופר כסיף זעם על ההחלטה והחליט לסרב לה, תוך שהוא מנצל את חסינותו כחבר כנסת. כסיף פתח בנסיעה איטית ופגע ברגלו של השוטר.

השוטר דפק בחוזקה על פגוש הרכב של כסיף, על מנת להעיר את תשומת ליבו כי הוא פוגע בו ובתגובה כסיף יצא מרכבו והכה את השוטר בראשו.

לפני מספר חודשים, כסיף זומן לשימוע אך טענותיו נדחו והיום כאמור מתפרסם כי היועמ"שית החליטה לאמץ את עמדת החוקרים בלהב 433 ושל פרקליט המדינה ולהגיש נגדו כתב אישום בגין תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר