"מבט של רצח בעיניים"

תיעוד קשה: פלסטינים תקפו רועי צאן יהודים בבנימין

מספר פורעים ערבים תקפו רועה צאן יהודי בבנימין | רועים נוספים שבאו לסייע לו הותקפו גם הם - חלקם פונו לבית החולים | אחד הרועים תיאר: "אין מקום אחד בגוף שלי שלא חטף מכה, הם הגיעו עם רצח בעיניים" (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
כך הרועים היהודים הותקפו

עשרות ערבים רעולי פנים תקפו מוקדם יותר היום (שלישי) באלות ובאבנים רועי צאן יהודים מחווה חקלאית הסמוכה לישוב רימונים בבנימין, ושברו גם את מכשירי הטלפון של הרועים שניסו לתעד את האירוע.

תושבים נוספים מהחווה שהגיעו למקום הותקפו אף הם באלימות. כתוצאה מהתקיפה נפצעו ארבעה רועים ופונו לבית החולים הדסה הר הצופים לקבלת טיפול רפואי. חלק מהתוקפים נעצרו על-ידי כוח צה"ל שהוקפץ למקום.

אחד הרועים שנפצע, סיפר מבית החולים: "רעיתי את עדר הכבשים ליד החווה ופתאום רצו לכיווני ארבעה ערבים רעולי פנים עם אלות. התקשרתי מיד לרועים האחרים בחווה שדיווחו לצבא ורצו למקום. תוך כמה שניות הגיעו בריצה למקום עוד עשרות פורעים ערבים שפשוט התחילו לפרק אותי באבנים ואלות מכל הכיוונים".

"אין מקום אחד בגוף שלי שלא קיבל מכה", הוא מתאר את מה שחווה. "בחור אחר שהיה איתי חטף סלע במפשעה, ופורעים שברו את אצבעו עם אלה. גם החברה האחרים שהגיעו פשוט נפצעו בזה אחר זה. הפלאפון שלי חטף כמה פיצוצים והפסיק לעבוד. הם היו פי שישה מאיתנו והגיעו עם מבט של רצח בעיניים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר