צפו בדברים המלאים

הרב הראשי בבית המשפחה הדרוזית שבנם נפל במלחמה: "אחים אנחנו"

הרב הראשי הגיע הערב לבית העם במועצה המקומית 'יאנוח גת' לניחום אבלים אצל משפחת סא"ל סלמאן חבקה וסא"ל עלים סעד שנפלו במלחמה במהלך הפעילות בעזה (מלחמה)

דוד הכהן | כיכר השבת |
הרב לאו, היום (צילום: חופשי)

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו הגיע הערב (רביעי) לבית העם במועצה המקומית 'יאנוח גת' לניחום אבלים אצל משפחת סא"ל סלמאן חבקה וסא"ל עלים סעד שנפלו במלחמה במהלך הפעילות בעזה.

בדבריו אמר הרב הראשי: "בשם רבני ישראל ביקשתי לבוא לכאן ולכבד אתכם אחי ורעי בני העדה הדרוזית אזרחי מדינת ישראל אזרחים נאמנים ושותפים שלנו. הגעתי לכאן לומר לכם, אחים אנחנו, רעים אנחנו ובאנו להצדיע לגיבור ישראל".

הרב לאו (צילום: חופשי)

אמש, שר האוצר בצלאל סמוטריץ', נסע גם הוא ליישוב הדרוזי יאנוח ג'ת, שם ניחם את משפחתו של חלל צה"ל סלמן חבקה ז"ל. סמוטריץ' אמר: "לצערי אני לא פעם ראשונה פה בנסיבות האלה והיה חשוב לי לבוא עכשיו עם כל העומס של ניהול מדינה במלחמה כי אני חושב שכל עם ישראל וכל מדינת ישראל נחשפה בשבועות האחרונים לדמות של סלמן ואין בן אדם אחד שלא התרגש".

"קודם כל בחייו" המשיך השר." קרבות הגבורה שהוא הוביל בראש הכוחות בבארי וביישובים אחרים מול האויב הנאצי הזה ובעזה והעוצמות שהוא הקרין כשהוא דיבר אחר כך בסרטונים כשהטנק מאחוריו וקורא לכולנו להתאחד ומרים לנו את הרוח וממלא אותנו בגאווה והוא נכנס בראש הכח להכות באויב".

הוא הוסיף "אין בית בישראל שלא יודע מי זה, שלא מסתכל על התמונה ואומר זה גיבור ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר