ישראל במלחמה

בן גביר ביקר באגפים בהם מוחזקים רוצחי הנוח'בא | תיעוד

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ביקר יחד עם נציבת בתי הסוהר באגפים בהם מוחזקים רוצחי הנוחבא במתקן כליאה במרכז הארץ | צפו בתיעוד (חדשות)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
הביקור של השר בן גביר (צילום: דוברות שב"ס)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ובכירים נוספים ממשרדו הגיעו היום (שלישי) לסיור במתקן כליאה במרכז הארץ בהובלת נציבת בתי הסוהר, רב-גונדר קטי פרי, קצינים בכירים בשב"ס, פיקוד בית הסוהר וסוהרי וסוהרות היחידה.

במהלך הביקור, סייר השר באגפים בהם מוחזקים רוצחי הנוחבא. השר בן גביר ראה מקרוב את תנאיהם המינימליים של המחבלים מהנוחבא. כמו כן, נפגש השר בן גביר לשיחה עם סוהרי וסוהרות המשמרות המשרתים במתקן הכליאה וכן נפגש עם לוחמי יחידת העילית ׳מצדה׳.

בשב"ס מציינים כי בתי הסוהר הביטחוניים מהווים חלק בלתי נפרד ממאמצי המלחמה וכארגון הכליאה הלאומי, שב״ס קולט אלפי כלואים מאז פרוץ הלחימה. סוהרי וסוהרות שב"ס מבצעים עבודתם כחלק מהמאמץ המלחמתי במקצועיות, נחישות וללא פשרות, וזאת על מנת למנוע הפרות סדר ופעולות פח"ע במתקני הכליאה ומתוכם.

(צילום: דוברות שב"ס)
(צילום: דוברות שב"ס)
(צילום: דוברות שב"ס)

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, אמר כי "רוצחי הנוחבא לא צריכים לראות טיפה אחת של שמש, ראיתי את התנאים המינימליים בהם הם מוחזקים, כך צריך לעשות למי שטבח בנשים, ילדים וזקנים. אני מגבה את נציבת שב"ס שמבינה את גודל השעה, תפעל ביד הקשה נגדם".

נציבת בתי הסוהר, רב גונדר קטי פרי: "סוהרי שירות בתי הסוהר לוקחים חלק משמעותי במאמץ הלחימה בסיכול פח"ע, בפעולה למניעת פתיחת חזית נוספת מתוך בתי הסוהר הביטחוניים ובהחזקתם של מחבלי נוחבה שהגיעו לשב"ס. מדובר באתגר מורכב, בעמידה יומיומית מול העצורים המסוכנים והאכזריים ביותר שידע הארגון.

"לסוהרי הביטחון חוסן ונחישות, סביבת עבודתם מכשירה אותם לעמידה איתנה, גם מול איומים ישירים. אני גאה בסגל שלי, מכירה את יכולותיו ויודעת שהם מבצעים משימתם על הצד הטוב ביותר אל מול נסיבות לא פשוטות. רוח הארגון, ערכיו, מפקדיו ומקצועיותו, הם שמובילים אותנו. יחד ננצח".

השר בן גביר (צילום: דוברות שב"ס)
בן גביר ונציבת שב"ס קטי פרי | ארכיון (צילום: דוברות שב"ס)
(צילום: דוברות שב"ס)
(צילום: דוברות שב"ס)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר