"יש שחיקה בעבודה"

היועצת המשפטית לממשלה ערכה סיור באגף האסירים הביטחוניים

היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב-מיארה, ונציבת בתי הסוהר, רב גונדר קטי פרי, ערכו היום סיור בבית סוהר ׳גלבוע׳, במחוז הצפוני בשב״ס וננכנסו גם לאגף של האסירים הביטחוניים (חדשות)

בני סולומון | כיכר השבת |
הסיור של היועמ"שית בכלא גלבוע (צילום: שב"ס)

היועצת המשפטית לממשלה, עו״ד גלי בהרב-מיארה, ונציבת בתי הסוהר, רב-גונדר קטי פרי, ערכו היום (ראשון) סיור בבית הסוהר ׳גלבוע׳ במחוז הצפוני של שב״ס.

לביקור הצטרפו סגל בכיר במשרד היועצת המשפטית לממשלה, וכן ראש אגף האסיר, גונדר איילה חיים, מפקד מחוז צפון, גונדר אריק יעקב, ומפקד בית הסוהר, גנ״מ שגיא ז׳ורבסקי.

במהלך הסיור ביקרה היועמ״שית במספר אגפי כליאה, בהם אגף עצורים פלילים וכן אגף אסירים ביטחוניים. בנוסף, ביקרה היועמ״שית במרכז השליטה המרכזי בבית הסוהר.

במהלך הביקור, נועדה היועצת המשפטית לממשלה עם מספר סוהרים וסוהרות המשרתים ביחידה.

לאחר הסיור אמרה בהרב-מיארה: ״אנחנו מודעים לאתגרים העומדים בפני הסוהרים והסוהרות, גם בנושא מצבת הכליאה אשר מלווה את הארגון לפני פרוץ המלחמה, וכן בזמן מלחמת ׳חרבות ברזל׳, אשר כללה קליטת עצורים רבים, בטחוניים ופלילים, ושחרור אסירים בטחוניים כחלק מהחזרת החטופים לביתם".

עוד היא אמרה: "חשוב לי להדגיש כי שב״ס נמצא באחת החזיתות המשמעותיות של המלחמה, וזאת מתוך מטרה מרכזית לשמירה על שלום הציבור והסגל. ישנה דריכות גבוהה ושחיקה בעבודתם הסוהרים, ובסיור הזה ראיתי סוהרים וסוהרות אשר מוצאים את עצמם בשליחות רבה כחלק מעבודתם."

נציבת בתי-הסוהר, רב-גונדר קטי פרי: ״שירות בתי הסוהר ממשיך בעבודתו המשמעותית למאמץ הלחימה: קליטת עצורים מכוחות הביטחון לצד צמצום תנאי המחייה של האסירים הבטחוניים, במטרה לשמור על הציבור, על שלום הסגל ולתמוך במאמצים של כוחות הביטחון הלוחמים בשטח״.

הסיור של היועמ"שית בכלא גלבוע (צילום: שב"ס)
הסיור של היועמ"שית בכלא גלבוע (צילום: שב"ס)
הסיור של היועמ"שית בכלא גלבוע (צילום: שב"ס)
הסיור של היועמ"שית בכלא גלבוע (צילום: שב"ס)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר