"בכיר ודומיננטי בחמאס"

ארבל שלל אזרחותו של תושב ירושלים "הכווין טרור במזרח העיר" 

שר הפנים משה ארבל הודיע ליועצת המשפטית לממשלה כי החליט לבטל את רישיון ישיבת הקבע למחבל מאג'ד ראג'ב עשור ג'ועבה בשל הפרת אמונים (חדשות) 

דודי בן חמו | כיכר השבת |
השר משה ארבל (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

שר הפנים משה ארבל הודיע היום (שני) ליועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה כי החליט לבטל את רישיון ישיבת הקבע בשל הפרת אמונים למחבל החמאס מאג'ד ראג'ב עשור ג'ועבה. 

במכתב ששלח ארבל ציין כי "בהתאם להמלצת הוועדה המפורטת וחוות הדעת של גורמי הביטחון, עולה כי מאז ראשית שנות ה-2000 ומזה כ-24 שנים, לנדון מעמד בכיר ודומיננטי בארגון החמאס, ופעילותו הארגונית מתקיימת בכל מעגלי ההשפעה הנוגעים לארגון חמאס בגזרת ירושלים ואיו"ש ומאוחר יותר אף בארגון שבאב אלאקצא בגזרת ירושלים".   

הוא הוסיף כי "הנדון נושא באחריות להנעת פעילות ארגון טרור שבאב אל-אקצא ולהכוונת פעילי הארגון ברמות השונות ובשכונות מזרח ירושלים - פעילות שיש בה כדי לסכן את בטחון מדינת ישראל וזאת בהתאם לדירקטיבה ו'למשנה הסדורה' של ארגון החמאס".

לסיום ציין כי "בהתאם לתשתית העובדתית הגלויה והמודיעינית שהובאה בפניי הנוגעת לפעילותו ומעמדו הארגוני של הנדון ובהמשך להמלצת הוועדה, מצאתי כי הנדון עונה באופן מובהק על התנאים שהוגדרו בחוק הכניסה ומעשיו החמורים מהווים באופן מובהק מעשים שיש בהם משום הפרת אמונים למדינת ישראל, באופן המצדיק את ביטול רישיון ישיבת הקבע בישראל בו הוא מחזיק".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר