התקיפה החריגה

תקיפת עובד ציבור, היזק לרכוש במזיד ואיומים: הוגש כתב אישום נגד האישה שתקפה את השרה סילמן

התביעה המשטרתית הגישה כעת בתום חקירה בתחנת רחובות, כתב אישום נגד תושבת העיר בחשד שתקפה ברחוב את השרה לאיכות הסביבה עידית סילמן | בארץ

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
משטרה. אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

התביעה המשטרתית הגישה כעת בתום חקירה בתחנת רחובות, כתב אישום נגד תושבת העיר בחשד שתקפה ברחוב את השרה לאיכות הסביבה עידית סילמן.

שוטרי תחנת רחובות פתחו אתמול בחקירה עם קבלת דיווח בדבר חשד לתקיפה של שרה מכהנת ברחוב בעיר.

בתוך כך, שוטרי התחנה עיכבו לחקירה את החשודה תושבת העיר בשנות החמישים לחייה בחשד למעשה, בסיומה נעצרה, כאשר בימ"ש האריך מעצרה ביום.

כאמור, יחידת התביעות של משטרת ישראל במחוז מרכז, הגישה כעת בבית המשפט בהתאם לממצאי החקירה, כתב אישום נגד הנאשמת בגין תקיפת עובד ציבור, היזק לרכוש במזיד ואיומים.

אתמול דיווחנו, כי עו"ד יוני נוסנבאום, המייצג את החשודה, הביע תדהמה כששמע על הכוונה להגיש כתב אישום מחר. "כל החקירה המשטרתית מדיפה ריח פוליטי. הלחץ הפוליטי שמופעל על המשטרה הוליד כתב אישום במהירות שיא", קבע ניסנבאום. "רק בבוקר היום ביקשו חמישה ימי מעצר וטענו שעוד צריכים לחקור - ולפתע הערב בדיון מצהירים על כתב אישום. מדובר בחקירה פוליטית שמטרתה לאיים על אנשי המחאה ולהראות להם מה יעלה בגורלם של המוחים".

הוא הוסיף: "זה הזוי לחלוטין. אם התיק בתביעות לאיזה שיבוש חקירה המשטרה טוענת? מדוע היא עצורה עד מחר בבוקר והערעור נדחה? רק הבוקר ביקשו לחקור ולפתע בערב כבר יש להם הצהרה להגיש כתב אישום. אם רוצים להגיש כתב אישום מדוע היא עדיין במעצר? זה לחץ פוליטי".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר