הצפי: עלייה בהקמת אתרים סלולריים

חוסר הקליטה ביו"ש | השר קרעי: "מיניתי קמ"ט שיוכל להטיל עיצומים"

חוסר הקליטה ביו"ש מביא לסיכון חיי אדם, כאשר אין אפשרות לתקשר מהכבישים ומהבתים, שר התקשורת קרעי, טוען היום, כי הוא הצליח לעשות סוף לבעיה על ידי מינוי קמ"ט מיוחד (תקשורת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
קליטה סלולרית | אילוסטרציה (צילום: נתי שוחט/פלאש 90)

הקליטה הסלולרית הגרועה ברחבי יהודה ושומרון: על פי שר התקשורת שלמה דרעי היום (ראשון), יחידת קמ"ט תקשורת במינהל האזרחי ביו״ש תבצע פיקוח ואכיפה על מתן שירותי תקשורת ביהודה ושומרון כמו בכל רחבי הארץ.

היחידה תחייב את חברות הסלולר להעניק לצרכנים קליטה וכיסוי מירבי בכל יישוב וכביש באזור יהודה ושומרון, בדומה למחויבות המשרד בשאר חלקי הארץ. הצפי של שר התקשורת: עלייה בקצב הקמת האתרים הסלולריים החדשים, פריסת תשתיות נייחות ועוד - שיביאו לרווחת התושבים ויתרמו להצלת חיי אדם.

שר התקשורת, ד"ר שלמה קרעי: "שנת 2024 היא שנת הסלולר כפי שהצהרתי. כחלק מהתכנית הכוללת לשיפור תשתיות הסלולר במדינת ישראל, השלמנו מהלך חשוב ביותר שיאפשר מעתה אכיפה גם ביו"ש. השילוב של תכנית הקמת האתרים שלנו ביו״ש בתקציב ייעודי של 50 מיליון ש״ח שתצא לפועל בקרוב, יחד עם אכיפה יעילה מול חברות הסלולר, יביא בקרוב מאוד בעז״ה לתשתיות סלולר איכותיות לבטחון ולרווחת התושבים, ולדוגמה ומופת באיכות ובשירות."

מנכ"לית משרד התקשורת, עו"ד עינבל משש: "גישה לתקשורת סלולרית היא חיונית ומצילת חיים. המשרד מחוייב וימשיך לפעול לשיפור הכיסוי והקליטה לצד הגברת הפיקוח והאכיפה בכל שטח המדינה"

יצוין, כי ביום שישי האחרון, נכנסו לתוקף צווי עיצומים שדרש שר התקשורת, עליהם חתם מפקד פיקוד המרכז, אלוף יהודה פוקס לאחר עבודת מטה רחבה של המנהל האזרחי ופיקוד המרכז. הצווים יאפשרו לראשונה הטלת עיצומים כספיים על חברות התקשורת, אם יפרו את מחויבויותיהן ברחבי יהודה ושומרון, בדומה לשאר חלקי הארץ.

לאחר מאמצים רבים מצד כלל הגורמים המקצועיים והמשפטיים במשרד התקשורת, יחד עם ראש המנהל האזרחי, תת אלוף פארס עטילה ואנשיו, הצווים שנכנסו לתוקף שלשום, יחייבו בין היתר את חברות הסלולר להעניק לצרכנים קליטה וכיסוי של 95% מכל כביש בכבישי יהודה ושומרון, בדומה למחויבותן בשאר חלקי הארץ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר