הפסיד גם בתביעה הנגדית

עוד מכה ליאיר נתניהו: זה הסכום שהוא ייאלץ לשלם לסתיו שפיר

חברת הכנסת לשעבר סתיו שפיר, תבעה את בנו של ראש הממשלה נתניהו, בעקבות דברים שכתב עליה ברשת החברתית. נתניהו הפסיד גם בתביעה הנגדית שהגיש, והוא חוייב לשלם עשרות אלפי שקלים לשפיר (חדשות משפט)

בני סולומון | כיכר השבת |
יאיר נתניהו באחד הדיונים במשפט הדיבה עם סתיו שפיר (אבשלום שושני, פלאש 90)

הפסד לבנו של ראש הממשלה נתניהו, יאיר נתניהו: על פי פסק בית המשפט הבוקר (חמישי), הוא ייאלץ לשלם לחברת הכנסת לשעבר סתיו שפיר סכום של 70 אלף שקלים.

נתניהו הבן הפסיד בתביעת דיבה שהוגשה נגדו על ידי שפיר, והוא חוייב לפצות אותה על הדיבה בסכום של ארבעים אלף שקלים, בנוסף ל-20 אלף שקל הוצאות ועוד 10 אלף שקלים, על התביעה הנגדית שהגיש נתניהו - שגם היא נדחתה. כך דיווח עיתונאי המשפט אבישי גרינצייג.

כזכור, שפיר תבעה את נתניהו בעקבות תגובה שכתב לה; "את בטוחה שאת רוצה לדבר על מוסר, לאור הפרוייקט הכושל שניסית להקים עם עם העבריין ג'פרי אפשטיין? מכוערת מבחוץ ומבפנים. תמצאי כבר בעל ערבי קבוע שלא יזרוק אותך. תלכי לאיזה כפר, תתאסלמי ותעזבי אותנו בשקט".

שפיר טענה כי נתניהו "השתמש באלימות קשה כאסטרטגיה". אך הוא הגיב: "איזה שטויות, היה לך חבר ערבי. מה את רוצה?". שפיר ענתה: "זה שקר מוחלט, אין כל פסול בבן זוג ערבי, ואם היה לי כזה הייתי אומרת".

במהלך אחד הדיונים קרא יאיר נתניהו לעבר סתיו שפיר: "את נשואה למיליארדר", והשופט ביקש ממנו לא להעיר הערות. לאחר מכן יאיר נתניהו דיבר על הפרסום לפיו קיים חוב של המפלגה בראשה עמדה שפיר לאוצר המדינה, ואמר: "איפה השמונה מיליון שקלים?"

סתיו שפיר שכמובן מרוצה מהפסיקה כתבה הבוקר: "אלו חדשות טובות שנתניהו הפסיד לי בתביעה והוא יחוייב לשלם על הבריונות והשקרים שלו 70 אלף שקלים. הימים שבהם אף אחד לא שם גבול לאלימות שלו ושל משפחתו נגמרו". לדבריה: "אשקיע את הכסף במאבק בהסתה ובאלימות נגד נשים, ונדאג שאנשים כמוהו לא יצליחו להרתיע אף אחת מלהילחם על עמדותיה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר