חדשות עם קנייטש

תופעה: מה עושים בחורי ישיבה באולפני הטלוויזיה של ערוץ 14? • 'מעייריב'

ליל הוונדליזם בבני ברק, הטרגדיות במגזר החרדי, ההכרזה של בוסו בפאנל בין הזמנים, האדמו"ר שהתפלל בקבר יוסף על הפצועים מהפיגוע, התמונה שעוררה סערה באשדוד והנופש של גדולי ישראל • צפו (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

דווה ליבנו

בית הכנסת הוצת ומתפלליו הוכו באכזריות. אלו התיאורים למאורעות שהתרחשו ב... עיר התורה בני ברק בארץ ישראל. אולי כדאי לשקול מחדש את ביטול ימי בין הזמנים בישיבות מסויימות.

אוי מה היה לנו

ראש הישיבה זצוק"ל התריע על כך רבות: "בימי בין הזמנים חסרה ההגנה והשמירה של התורה על עם ישראל". והקורבנות כל כך יקרים... כולנו תקווה כי הרב ברוך זקבך והרב בנימין פרגא יהיו האחרונים בהחלט.

גדעון גולדיס, מפקד יחידת חילוץ שומרון, בקעה וירדן, במסר מיוחד לגולשי מעייריב: "שמרו על חייכם ותכננו היטב את המסלולים". לרשימת הטיפים המלאה - כנסו והאזינו.

נשק בלתי נתפס

כמויות הנשק ההזויות והבלתי נתפסות בשטחים מביאים לגל טרור. יממה לאחר הפיגוע במעלה אדומים - פיגוע ירי נוסף בכביש הבקעה. יהודייה בת 32 נפצעה מרסיסים בפניה. זה יכול היה להסתיים אחרת רח"ל.

האדמו"ר התפלל בשכם

אמש התאפשרה כניסת מתפללים לקבר יוסף הצדיק בשכם. מי שניצל את הכניסה המאובטחת הוא לא אחר מאשר האדמו"ר מאונגוואר שהתפלל בציון לשלום הפצועים מפיגוע הירי במעלה אדומים.

באו מים עד נפש

הציבור החרדי המונה מעל ל-15% מתושבי ישראל, זוכה לנתח מאוד מכובד בחופים. מה זה מכובד? תראו את התמונה המסעירה שצולמה באשדוד. יעקב אשר מבטיח לטפל בצפיפות. הלוואי ויצליח.

תהיו פטריוטים למי שאתם

ראשי ישיבות ומשגיחים עוקבים בדאגה אחר התופעה ההולכת וגוברת כאשר בחורי ישיבות רבים מרשים לעצמם להשתתף פיזית בתוכניות טלוויזיוניות בהם לא נהוג להשמיץ את המגזר החרדי.

מאן מלכי? רבנן!

גדולי ישראל הנופשים בצפון הארץ זכו לשוחח מתוך מנוחת הדעת ושלוות הנפש המצויים בשפע באור הגנוז ובעלמה. המיקום המדוייק - סודי בהחלט!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר