חדשות עם קנייטש

גופיה עם שרוול ושימוש מוגבל במזגנים - אלו התקנות בישיבה • מעייריב 

התפרקות ההנהגה ב'דגל התורה', הסחיטה של ההאקרים שפרצו למעייני הישועה, המינוי החדש בגרודנא באר יעקב, ההתרחבות של ישיבת פוניבז', המסע של הגרש"ב לטעלז, הקומזיץ בבנייני האומה וסיכום האסונות בבין הזמנים אב התשפ"ג (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
(צילום: שמואל אריה | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

סחיטה באיומים

בבית החולים מעייני הישועה מנסים להתמודד עם הדרישה החדשה של ההאקרים שפרצו לבית החולים ודורשים סכום כסף רב בתמורה שישאירו את המידע שעשוי להביך בכירים חרדים אצלם.

משבר הנהגתי חמור

פטירתו של נשיא מועצת גדולי התורה ומנהיג הציבור החרדי הגאון רבי גרשון אדלשטיין הותירה אחריה חלל עצום כשמיום ליום מתברר החלל ההנהגתי. בערים רבות ה'מרא דאתרא' מכריעים בעצמם ולא מחכים להוראות מ'דגל התורה'. ויש להם חברי מועצת לסמוך עליהם...

זעם וחשש בישיבה

הערב אנו חושפים בפניכם לראשונה את שורת התקנות החדשות בישיבת כנסת חזקיהו - כפר חסידים לקראת בואם של הבחורים החדשים מישיבת חדרה קרית ספר. חלק מהבחורים לא בטוחים כי יצליחו לעמוד בתקנות החדשות מבית היוצר של חדק"ס.

התפוח שלא נפל רחוק

בישיבת גרודנא באר יעקב מתחדשים עם ר"מ חדש! מדובר בבנו של נשיא ישיבת פוניבז' - אליה משתייכת גם ישיבת גרודנא. הרב משה כהנמן זכה ללמוד בחברותא עם הגר"ד לנדו והגרי"ש מלר.

ממלכת התורה בבני ברק

3,000 תלמידים - אברכים ובחורים מתחילים הערב את זמן אלול בגבעת הישיבה פוניבז' בבני ברק. הגידול העצום במספר התלמידים הכריח את הנהלת הישיבה לעשות שינויים במבנה הישיבה.

ברוך מציב גבול אלמנה

82 שנה אחרי שישיבת טעלז בליטא הוחרבה, נינם של מייסדי הישיבה גאל את המבנה וקול התורה חזר להיכל הישיבה החשובה ביותר באירופה מאז סגירת ישיבת וולוז'ין.

מגיע לכם!

חד משמעי! בחורי הישיבות ששקדו על לימודם במשך זמן קית זכו לקומזיץ אדיר בבנייני האומה שם השתתף ענק הזמר החסידי אברהם פריד. הבאנו לכם קצת תיעודים מהאירוע העצום.

בין הזמנים השחור

משפחות שלמות נהרסו ברגע עם פטירת יקיריהם. מי במים ומי בצמא. זה הזמן לעשות חשבון נפש וגם להיזכר בדבריו האקטואליים של המנהיג שכבר איננו. צפו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר