חדשות עם קנייטש

נערי שוליים רעבים פשטו על סיר הצ'ולנט המשפחתי במטבח בית הכנסת • מעייריב

בית הספר מבקש מההורים למצוא שם למוסד, קרב על המקום הבכיר ב'דגל' בבני ברק, בוסו ודרעי מתקבלים בחום בישיבה הבני ברקית, סאגת התחבורה הציבורית במודיעין עילית, קבלת הפנים לאדמו"ר, ההוראה לחתני ויז'ניץ והריקוד המיוחד של יענקל'ה קורנבליט (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |
צפו בתכנית המלאה (צילום: דודי פלוג | עריכה: ידידיה כהן )

וייקרא שמו בישראל

בשכונת נווה יעקב עסוקים בימים אלו למצוא שם לבית הספר החרדי החדש, לאחר שהשם שנבחר בהתחלה (השם המלא שמור במערכת) לא מצא חן בעיני ההורים. ההורים התבקשו להציע רעיונות. אנא, עזרו להם.

קרב ראש ברל"ש

בעוד ב'דגל התורה' טרם התקבלה ההכרעה האם לתמוך במועמד אגודה חנוך זייברט או שמא במתחרהו אוריאל בוסו, הקרב האמיתי מתרחש על המיקום בצמרת הרשימה הליטאית.

לא מביט לאחור

אוריאל בוסו לא מבזבז את הזמן, ויחד עם יו"ר ש"ס אריה דרעי הם עורכים סיורי שטח ברחבי עולם התורה הספרדי בבני ברק. צפו בקבלת הפנים לה זכו מתלמידי ישיבת 'אמרי משה'.

תח"צ - קווים לדמותה

אין חולק על כך כי תושבי מודיעין עילית המתמודדים גם ככה עם נתיב גישה אחד בלבד לעיר המונה מעל ל-80 אלף תושבים, סובלים גם מיחס מחפיר של נהגי חברת קווים. למפעילה - להלן החברה ולסגה"ש אורי מקלב, יש פתרון. ביחד ננצח.

מלך ביופיו תחזינה עיניך

אלפים מחסידי וממעריצי האדמו"ר מצאנז-קלויזנבורג התכנסו במתחם שנלר על מנת להקביל את פניו של האדמו"ר שהגיע לביקור בארץ הקודש לקראת החגים. צפו בתיעודים המרהיבים.

הסוף לפקקים בבני ברק?

החל מעתה, בהוראת האדמו"ר מוויז'ניץ, החופות של חתני החסידות יפסיקו להיערך בחצר בית המדרש בבני ברק. אמור מעתה - הכלה מאשדוד - גם החתונה שם. הסיבה להוראה - טירחה יתירה שנגרמת לאחרונה בשל ריבוי החתונות בחסידות בלעה"ר כ"י.

הנערים פשטו בחצות

בני משפחה חרדית מאשדוד שערכו שמחה משפחתית בבית הכנסת, נדהמו לגלות לאחר הקידוש כי סיר הצ'ולנט שהיה אמור לשמש כמנה העיקרית בסעודת השבת פשוט חוסל בידי אלמונים. הצצה במצלמות האבטחה מעלה תמונת מצב עגומה על נוער השוליים בעיר הדרומית.

גילו ברעדה

מסתבר כי רובכם מכירים בצורה כזו או אחרת את משמח הלבבות הנודע מירושלים - יענקל'ה קורנבליט. הנה לכם הצצה למשמח הלבבות בשמחת חתן וכלה בירושלים. מזל טוב.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר