חדשות עם קנייטש

היממה האחרונה להגשת הרשימות - הדרמה בעיצומה | כל הפרטים ב'מעייריב'

משדר מיוחד לסיקור התסבוכת הפוליטית אליה נקלע המגזר החרדי בעקבות הפרת ההסכמים באלעד והווטו על זייברט | וגם, השיחות של הראב"ד בישיבת חברון והגר"ד בישיבת מיר והמסע משוויץ לגרמניה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

זה אתם הצבעתם

אנחנו בכיכר השבת שאלנו אתכם, במי תבחרו לראשות העיר בבני ברק. מסתבר, ש-78% ממכם תומכים במועמד ש"ס אוריאל בוסו. מועמד 'דגל התורה' וחנוך זייברט קיבלו את השאריות.

24 שעות, וזה נגמר

כל כך הרבה ספקולציות וספינים, דילים שנרקמים בחדרי חרדים ודילים שמופיעים במוחם הקודח של חובבי הקונספירציות - כל אלו צפויים להסתיים מחר בלילה - עם תום המועד הרשמי והחוקי להגשת הרשימות. עד אז - הכנו לכם סיקור עם כל האופציות האפשרויות. צפו בתוכנית המלאה.

פריימריז או מחטף?

בסביבתו של בני הקר, מי ששימש כעוזר השר מאיר פרוש, טוענים כי הוא כלל לא הפסיד בפריימריז, או כפי שהוא מכונה בשלומי אמונים: מפקד הקהילות, לנציג הסיעה בביתר צחי ברים. האמת, שקוראי המבשר כלל לא שמעו על התוצאות. רק בקהילת באיאן אליה משתייך הקר זה הגיע.

ניצחון הרוח

לאחר שבועות ארוכים של דרמה מתמשכת במועצה החרדית רכסים, נכנע יו"ר דגל התורה משה גפני לדרישותיהם של הרב משה יעקובי והרב יצחק שכטר ומסתמן כי נציגיהם יחליפו את הנציגים הוותיקים. אבל, היי! אל תמהרו לשמוח.. יש עוד 24 שעות להגשת הרשימות. הכל יכול להשתנות.

תלמוד תורה כנגד כולם

ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו זכה אמש למצווה יקרה ומיוחדת. ביקור חולים. את המצווה הוא קיים בחדרו של חבר המועצת הגרב"מ אזרחי המאושפז בבית החולים הדסה בירושלים. אבל תלמוד תורה כנגד כולם. לפני הביקור, זכו אלפים רבים לשמוע ממנו שיעור ושיחת חיזוק אותם הוא מסר בהיכל ישיבת מיר. התיעודים משם - מרהיבים.

נוף ילדות

גם תלמידי ישיבת חברון זכו לשמוע שיחת חיזוק נדירה מהגאב"ד וראש הישיבה הגאון רבי משה שטרנבוך שאף התרפק בפני הבחורים על זכרונות העבר שלו, עת למד בישיבה לפני כ-80 שנה. הגר"מ שח לתלמידים, כי אף אחד לא האמין שהיכל הישיבה יכיל כל כך הרבה תלמידים. למעט... ראש הישיבה זצ"ל.

מסלול חובק עולם

תלמידי ישיבת דרך חיים בציריך (בעבר, בלוצרן), ערכו אמש מסע חוצה מדינות ממתחם הישיבה בשוויץ ועד לפרנקפורט ומיכלשטאט. תלמידי הישיבה העתירו על ציון הרש"ר הירש זצוק"ל והבעל שם ממיכלשטאט לרפואתם של שני חברי המועצת הזקוקים לרפואה. הגאון רבי ברוך בן צביה והגאון רבי ברוך מרדכי בן הינדה מלכה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר