כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
חדשות עם קנייטש

מהדורה מיוחדת: הסיפורים שמאחורי המלחמה • מעייריב

החתונה בבסיס הצבאי, הברכה של הניצול מהטבח ברעים, התפילין של החייל מדובדבן, הפסיקה של חבר המועצת לתושבי טבריה, והמינוי החדש בש"ס (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

צפו בתוכנית המלאה (צילום: יונתן קדמא | עריכה: ידידיה כהן | הפקה: אשר רוט ואיציק אוחנה)

שה פזורה

חבר המועצת וראש הישיבה בהסבר מצמרר ומחריד לתלמידי ישיבת פוניבז' על המשלת עם ישראל לשה: "כשכואב לשה בראש - כל הגוף כואב. כשיהודי בצרה - כל עם ישראל כואב".

חתונה בהפתעה

חייל מילואים שהתגייס, ביטל את חתונתו שהייתה אמורה להתקיים השבוע. אולם חבריו לא הסכימו עם הביטול וכך - נערכה חתונה מצמררת בבסיס המילואים בצפון. ובת קול אומרת: "וארשתיך לי לעולם".

טוב להודות להשם

גיל פינחסוב ניצל בעור שיניו ובניסי ניסים מהטבח המחריד באירוע סמוך לקיבוץ רעים בבוקר חג שמחת תורה. הוא הבין למי עליו להודות וכך התקיימה ברכת הגומל המרגשת ביותר שידעו מתפללי בית חב"ד באור יהודה.

פאר תחת אפר

לוחם בסיירת המובחרת דובדבן איבד את התפילין שלו במהלך הקרבות בתחילת השבוע בעוטף עזה. מבצע לוגיסטי ומורכב שניהלה אימו של החייל - הביא לרכישת תפילין חדשות ללוחם.

ספרא וסייפא

תיעוד מיוחד משטחי החזית מגיע ל'כיכר השבת'. לוחמים מורעלים שהולכים להיכנס לרצועת עזה לא מוותרים על לימוד הדף היומי - כל עוד זה מתאפשר. ותורה מגנא ומצלא!

טיהר את העיר טבריה

לחבר המועצת הגאון רבי יצחק זילברשטייין, יש מסר לתושבי העיר טבריה. חתנו, המקובל הגאון רבי דב קוק ורעיתו תליט"א מגנים על העיר בצדקותם. אל תעזבו את העיר, יש לכם קמע.

ניהול מיקצועי

השר משה ארבל, שחלש על משרדי הפנים והבריאות ביקש ניו"ר התנועה אריה דרעי - לפצל את תפקידו על מנת להתמודד טוב יותר עם העומס שנוצר בשל המלחמה. מועמד ש"ס לראשות העיר בני ברק מונה לכהן כשר הבריאות.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר