חדשות עם קנייטש

חוסר ודאות וקטסטרופה הזויה - הצצה למחנה הפליטים בבני ברק • מעייריב

18 ימים למתקפת הפתע - מטחים עזים לדרום, המרכז, השרון והשומרון, הנרצח מאלעד הופיע בחלום לאלמנתו והזהיר מהטבח, דרעי יורד לבארי ומזדעזע, ההקפות השניות באיחור של שבועיים, בוקצ'ין לוקח ללב והרב פנגר במסר לגולשי 'כיכר' (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

רכבת מדינית

נשיא צרפת הולך בעקבותיהם של נשיאי וראשי ממשלות ארה"ב, הולנד ובריטניה ומגיע היום לישראל לעדכונים והבעת סולידריות. מטחי רקטות לכל אזורי הדרום, השפלה, המרכז, השרון והשומרון. צה"ל ממשיך להיערך לתמרון קרקעי ברצועה.

מחנה פליטים בני ברק

מאות משפחות חרדיות שברחו מאזור הדרום, שוכנו על ידי איש חסד באולם שמחות בעיר. אולם, למרות מצוקת האוכל, תעסוקה ולימודים הקשה ממנה סובלים המפונים - אף גורם רשמי לא לקח על עצמו את האחריות לטפל בהם - כולל עיריית בני ברק. את האכסנייה הם מקבלים מבעלי האולם - מנחם כרמל בחינם. צדיק יחיד בסדום. את האוכל - מנדיבי לב... הגולים זועקים: "ומבשרך אל תתעלם"!!!

נטבח באלעד והזהיר מהטבח בדרום

זהו סיפור בלתי ייאמן. הגאון רבי יהודה אריה דינר סיפר זאת בקולו - ההקלטה המלאה בתוכנית... אלמנת אחד הנטבחים עקה"ש באלעד לפני כשנה וחצי, הופיע בחלום הלילה לאלמנתו בערב ראש השנה והתריע בפניה על פיגוע גדול שעומד להתרחש.

סיור כואב

יו"ר ש"ס אריה דרעי ירד היום לקיבוץ בארי יחד עם קצינים בכירים בצה"ל וראה בעצמו את גודל הזוועה אותה ביצעו הנאצים החדשים - מחבלי ארגון הטרור הרצחני חמאס. זכור את אשר עשה לך עמלק.

הקפות שניות באיחור שבועיים

משפחות רבות שברחו מאזורי הטבח והטילים בדרום, בחרו להשתכן במלון עץ הזית. עשרות בחורי ישיבות הפתיעו אותם עם הקפות שניות מרגשות במיוחד. צוות מעייריב בכה יחד איתם.

לקח ללב

דובר זק"א מוטי בוקצ'ין (מלעיל) התמוטט לאחר שבועיים של מראות קשים ומזעזעים. אולם הצדיק נפל - ומיד קם! "זוהי רק נפילה קטנה. אנחנו נמשיך בעבודת הקודש".

מישהו איתי כאן

הגאון רבי יצחק פנגר עם מסר מיוחד לגולשי כיכר השבת: "חשוב לזכור שהשם מנהל את העולם". צפו במסר המלא. בשורות טובות, ישועות ונחמות!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר