חדשות עם קנייטש

ה'פגז של חברון' ומאחורי הקלעים של משפחות המפונים • מעייריב

הבשורה הכלכלית למשפחות המפונים, משטרת ירושלים עורכת ברית לעופרי, הגאון רבי דוד אבוחצירא בכתיבת אותיות לס"ת לזכות החטופים, הזעקה של חבר המועצת, המסר של האב השכול והשיר של המשגיח (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אראלים לעומת מתוקים

סיפור מדהים שסופר באחד הבסיסים בצה"ל, חייל שנפצע אנוש בשמחת תורה וחווה מוות קליני מתאר כי ראה בחוש כיצד לימוד התורה של האברכים מחזירו בכוח לחיים. לא נגענו.

ההקלות למפונים

משרד התחבורה החליט להקל במעט על סבלם של המפונים הרבים וכרטיס 'רב קו' ייחודי יחולק למשפחות הרבות ויאפשר להם חופש תנועה ברחבי הארץ.

העזרה למפונים

גם משטרת ירושלים נרתמה בשבוע שעבר לעזור למשפחות שגלו מבתיהם שלא בטובתם. מפקד מרחב דוד במחוז ירושלים של משטרת ישראל סייר במלון ברובע היהודי ונדהם לשמוע מיולדת טרייה, כי אין ביכולתה לערוך ברית לרך הנולד בשל שהותו של האב בנתיבות. את הסוף המדהים אתם חייבים לראות.

הפגז של חברון

לוחמי ארטילריה בחיל התותחנים התרגשו לראות את לוח המודעות בישיבת 'חברון' בירושלים ובו שמות חיילים לתפילה והם החליטו להשיב להם בדרך ייחודית...

ספר התורה של רבי דוד

הגאון המקובל רבי דוד חי אבוחצירה, השתתף בכתיבת אותיות לספר תורה שהוכנס לזכות החטופים ולעילוי נשמת החללים הרבים. הוא העתיר בברכות על המשפחות השבורות.

טפל מול עיקר

ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי דוד כהן, זעק בכינוס מיוחד ב'כולל רצופות' במודיעין עילית על ההפחתה המשמעותית בתרומות לכוללים המחזיקים את האברכים המחזיקים את העולם בלימוד התורה. דברים כדורבנות.

כשהלב בוכה

הרב מאיר נחמן אלחדד, שהתפרסם בעקבות האמונה האדירה שהפיץ לאחר מותם של שני ילדיו באסון מירון, הזדעזע ממצבם הגשמי והרוחני של משפחות המפונים ששוכנו באזור המלונות בים המלח. צפו בדבריו שיצאו מן הלב.

שיר אמונה מתוק

מקדש שם שמים הנודע המשגיח הגאון רבי טוביה פולק, שוב מצליח להמיס את הלבבות - הפעם עם שיר אמונה מחזק במיוחד. צוות מעייריב התרגש והתחזק.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר