חדשות עם קנייטש

בחור ישיבה עם חיקוי של תוכנית 'מעייריב' והפסק נגד העסקת ערבים • מעייריב 

הפרויקט של ישיבת הקיבוץ במושב בית מאיר, המפגש בין הרבנית קולדצקי ומשפחות החטופים, האיסור לכנות את השבת "שחורה" והווארט של ה'אור החיים' בשיחה עם נתניהו (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

הישיבה של מושב בית מאיר

במושב בית מאיר פועלת ישיבת קיבוץ בראשותו של הגאון רבי נח סוסבסקי. בישיבה החליטו לחלק את שמות החטופים לבחורי הישיבה כשעל כל חטוף יש בחור שיתפלל ויאמר תהילים לזכותו. גם בני המושב בהרי יהודה, הלוחמים בימים אלו בעזה, זוכים לטיפול ספיישל מבחורי הישיבה שחילקו ביניהם את שמותיהם.

החיבוק של הרבנית

אמהות ואחיות של חטופים, הגיעו לרבנית לאה קולדצקי ושמעו ממנה דברי עידוד וחיזוק. הרבנית הרעיפה עליהם אהבה וחיבה וביקשה מהן להתחזק בשמירת השבת לזכות ולשמירה על יקיריהן שבשבי.

השבת לא שחורה!

לרבים וטובים צרם הכיוני שהודבק על ידי העם שבשדות לשבת שמחת תורה - "השבת השחורה". הגאון רבי פנחס רז קורא שלא להתבטא כך. "השבת היא השמירה על עם ישראל ולא להפך"...

כשביבי שומע שיעור ב'אור החיים'

משפחות מעוטף עזה פגשו את ראש הממשלה בנימין נתניהו ששמע מאחת מנשות העוטף את הפירוש של רבנו האור החיים הקדוש לדברי התורה - אם נשאיר את אויב הערבי - הוא ירדוף אותנו גם במקום מושבנו. צפו בתיעוד.

בחזית עולם התורה

תלמידי ישיבת אוהל יוסף בבני ברק, הופתעו לקבל משלוחים מתוקים מנשות האברכים שמוקירות את לימוד התורה - שהוא יסוד הצלחתו וקיומו של עם ישראל. נשים במאי זכיין?

מעסיקים ערבים? זה הפסק של חבר המועצת

הגאון רבי יצחק זילברשטיין פסק כי על כלל המעסיקים במשק לתעדף פועלים יהודים. מי שאינו יכול כגון בענף הבנייה - שישכור מאבטחים עד ליציאת הפועלים הערבים מהעיר.

היזהרו מחיקויים

צוות מעייריב הופתע לגלות כי בקווי הנייעס השונים עולים חיקויים לתוכנית האהובה והפופולארית בעולם הישיבות. צוות מעייריב לא ישקר, והוא מודה על האמת כי החיקוי שמובא כאן בתוכנית, הערב - אכן שיעשע אותנו.. האזינו לחיקוי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר