חדשות עם קנייטש

סערת הגרי"מ שכטר: הכל על המכתב הדרמטי בנוכחות חברי הבד"צ • מעייריב

היוזמה של כל גדולי ישראל הספרדים, הדרמה ב'טיש' של ויז'ניץ עם בני האדמו"ר, הצעירות החרדיות שהסתבכו והחמרה במצבו של ראש הישיבה (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

המכתב שאיחד את גדולי ישראל

חברי מועצת החכמים, ראשי ישיבות, רבני ערים וקהילות, הצטרפו והתאחדו לחתום על מכתב הקורא לגבאי הקהילות ליזום שיעור מיוחד בהלכות טהרה - לע"נ חללי צה"ל שנפלו במהלך מלחמת חרבות ברזל.

התיעוד החריג

סערת המחלוקת בין צאצאי הגרי"מ שכטר - מגדולי וחשובי רבני ברסלב, לבין הגבאים של הרב, כבר עוררה עניין רב בחסידות ברסלב ומחוצה לה, כאשר שערוריות ששיאן היה חטיפת הרב ומעורבות משטרה, היו מנת חלקם של החסידים והרב. הגרי"מ, החליט לעשות לזה סוף.

ה'מענטשקייט' של האדמו"ר

מאות חסידי סערט ויז'ניץ בחיפה, זכו להשתתף עם האדמו"ר מויז'ניץ ששבת בחיפה, כאשר האדמו"ר המקומי פינה את מקומו לטובת העיר צפת, שם שהה עם בנו. אירוע דרמטי שאירע במהלך הטיש, ובעיקר ההסבר לאירוע - הותירו את החסידים פעורי פה.

סוף מעשה במחשבה תחילה

כתב אישום חמור הוגש היום כנגד מספר בנות חרדיות שניסו להשיג תוצאות מבחן באנגלית שלא בדרך הישר. מדובר בבנות מהערים ירושלים, ביתר עילית ובית שמש.

עולם התורה חרד

מצבו של ראש הישיבה הגאון רבי יהודה עדס, הידרדר משמעותית במהלך שעות הלילה, זאת לאחר שאושפז כבר לפני שבועיים. בנו, הגאון רבי יעקב עדס, השתתף בעצרת התפילה המרכזית שנערכה בכותל המערבי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר