חדשות עם קנייטש

העימות הירושלמי בין החרדים לחילונים - מגיע לבית המשפט • מעייריב

"חשבתי שאנשים עם כיפה לא מתגייסים", אמר האפיפיור לחרדי שפגש, התיעוד האכזרי שגרם לעוצר אימונים במג"ב, האדמו"ר מבאבוב 45 בכותל, סערת הבואש בהפגנות החרדים ופינת השמחות - שלכם (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

עתירה קנטרנית

שבועיים לבחירות, ונדמה כי יש מי שמחפש להבעיר את השטח בירושלים בין חרדים לחילונים. יוסי חביליו, המתמודד על ראשות העיר ירושלים מול ראש העיר משה ליאון, עתר כנגד ההסעות הממומנות לתלמידות בית יעקב מקריית יובל שקיבלו את מבנה בית הספר החילוני "עמל". חברי מועצת העיר מגיבים לו, אך מה יעשה ראש העיר?!

הכיפה של האפיפיור

משלחת בין דתית מישראל ומנהיגים דרוזים, פגשו את האפיפיור היום בוותיקן במטרה להעלות את המודעות לחטופים והמצב בישראל. בין חברי המשלחת היה יוסף ג'רמון - שסיפר לאפיפיור שהוא הגיע במיוחד באמצע מילואים מהצבא האפיפיור הסתכל על הכיפה ואמר; ״חשבתי שאנחנו שיש לנו כיפה לא הולכים לצבא״...

התיעוד האכזרי

שוטר שתועד מושך בפאותיו של מפגין חרדי בבית שמש, הושעה מעבודתו. התיעוד שפורסם ב'כיכר השבת' עורר סערה רבה ובמשטרה החליטו לקחת את האירוע ברצינות. האם אנו לקראת שינוי ביחס המשטרה לחרדים? ימים יגידו.

התרגשות בכותל המערבי

מתפללי הכותל המערבי, צפו אמש בהמוני חסידים מקיפים רכב שחור שנכנס לרחבה, והופתעו לגלות בתוך הרכב את האדמו"ר מבאבוב 45 שהגיע לתפילה בכותל לישועת הכלל והפרט במהלך ביקור בזק מארצות הברית לישראל. המתפללים הצטרפו לחסידי הרבי וקיבלו את פניו בשמחה ובשירה מרגשת. צוות מעייריב התרגש מהתיעוד.

אמצעים לפיזור חרדים

חבר הכנסת ברוכי שיגר מכתב בהול לשר איתמר בן גביר אודות האפליה בשימוש בבואש בהפגנות של חרדים דווקא. הח"כ השנון כינה את הבואש המוכר כמעט לכל חרדי המתגורר בריכוזים החרדים - "אמצעי לפיזור חרדים".

מדור השמחות

גם הערב 'מעייריב' מפרסם את הזוגות הצעירים שהתארסו בשעטו"מ ומאחל להם מזל טוב. שניפגש רק בשמחות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר