חדשות עם קנייטש

הסערה בלוד - ראש הישיבה חזר בו ברגע האחרון; כך הגיב ראש העיר • מעייריב

סיכום מיוחד על מערכת הבחירות ששינתה את פני הפוליטיקה החרדית, בג"ץ מאתגר את המדינה - האם הממשלה תתפרק?, ההלם בישיבת בית הלוי וקמפיין הגיוועלד הצבוע של בן כספית (מעייריב)

איצלה כץ | כיכר השבת |

אחרית דבר

בשעה שאתם קוראים את הכתבה הזו, הבחירות במרבית הערים החרדיות מאחורנו (מלבד בית שמש שככל הנראה הולכת לסיבוב שני). אולם משקעי הבחירות הסוערות ביותר במגזר החרדי בעשרות השנים האחרונות, הולכות ללוות אותנו תקופה ארוכה קדימה. הבאנו לכם סקירה מיוחדת עם סיכום המערכת הארוכה והמכוערת ביותר שידע הציבור החרדי.

חבר המועצת וראש העיר במכתבים דרמטיים

רגע אחרי שראש הישיבה וחבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי דוד כהן, הודיע על תמיכתו בראש עיריית לוד יאיר רביבו לקדנציה נוספת, באה החלטה הפוכה שהונחתה על צמרת דגל התורה בידי גורמים שונים והפרה את האחווה והשלווה במגזר החרדי בלוד - שם רצים כלל המפלגות תחת רשימה אחת. - כך דיווח העיתונאי יענקי גולדברג - ואיך הגיב ראש העיר?

בגץ VS החרדים והמדינה

האם בג"ץ מנסה לפרק את קואליציית הימין עם החרדים? רגע לפני פתיחת הקלפיות, שופט בית משפט העליון עוזי פוגלמן מנמק את החלטת הבג"ץ להטיל צו מניעה על מדינת ישראל בדרישה לנמק מדוע לא יגוייסו לאלתר תלמידי הישיבות? עוצו עצה ותופר!

הלם בישיבת 'בית הלוי'

בעיצומו של סדר א' בישיבה, התמוטט לפתע ראש הקיבוץ האהוב, מגדולי ומפארי עולם התורה הספרדי, הגאון רבי אפללו זכר צדיק וקדוש לברכה. נשיא הישיבה הגאון רבי אבנר עפג'ין ספד לו בהיכל הישיבה בראש העין כאשר מסע ההלוויה המשיך בבית המדרש בו למד שעות ארוכות - ממזרח שמש בבית שמש. מאות רבות ליוו אותו למנוחת עולמים לבית העלמין בבית שמש - שם נטמן. ת.נ.צ.ב.ה.

איך אומרים גיוועלד בחילונית?

לבן כספית הפתרונים. אחרי שבמשך שנים הוא נהג לתקוף את קמפיין "הערבים נוהרים" של ראש הממשלה נתניהו משנת 2015, בן כספית בחר להשתמש באותם מילים כדי להפחיד את תושבי ירושלים החילונים מאחוז ההצבעה החרדי. מי שהעמידו על מקומו, הוא חברו העיתונאי ינון מגל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר