באולפן 'חדשות 12'

בן גביר הותקף, ישי כהן יצא להגנתו; איך הוא הגיב? • צפו

פרשן 'כיכר השבת', ישי כהן, התארח ב'פגוש את העיתונות' באולפן 'חדשות 12', והתייחס להתנגדות השר איתמר בן גביר לשחרור המוני מחבלים בעסקה ובאולפן התפתח דיון סוער | כך הגיב בן גביר • צפו (פוליטי)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
צפו בדברים (צילום: מתוך חדשות 12)

פרשן 'כיכר השבת', ישי כהן, התארח הערב (מוצאי שבת) בתוכנית 'פגוש את העיתונות' באולפן 'חדשות 12', והתייחס לסוגיית עסקת החטופים המדוברת בימים האחרונים.

לאחר שהמגישים, עמית סגל ובן כספית, העלו את הסוגיה הרגישה, וחבר הפאנל נדב פרי תקף את עמדת השר איתמר בן גביר, הגיב ישי כהן: "בן גביר בא ואומר דבר שהרבה מאוד חושבים כמוהו. זה בסדר לטעון שרוצים שחרור חטופים בכל מחיר, וזה בסדר גם להתנגד.

"ראינו מה קרה בעסקת שליט, השבוע קראתי נתון שלמעלה מ-500 ישראלים נרצחו על ידי המחבלים ששוחרו בעסקת שליט, ראינו לאן סינוואר - ששוחרר בעסקת שליט - לקח את חמאס, וכולם תמכו בעסקת שליט, לכן זה בסדר להתנגד לעסקה, גם אם מדובר בבן גביר".

לדבריו: "כולנו רוצים את הדיון האם שחרור של מאות ואלפי מחבלים שמחר יבצעו את הטבח הבא, האם זה בסדר להתנגד לזה?".

"אם בן גביר סבור ששחרור מאות ואלפי מחבלים יוביל לטבח הבא, זה בסדר שלעמדתו הוא צריך לפרוש מהממשלה". צפו בדיון הסוער באולפן.

לאחר השידור שיתף השר בן גביר את דבריו של ישי כהן באולפן וכתב: "לרוב אנשי האולפנים כששומעים את המילה בן גביר ולא משנה באיזה הקשר ישר חייבים להגיב נגד. במקרה הזה מזל שהיה שם את ישי כהן שיזכיר להם שיש גם צד שני שרבים מהעם חושב לגבי עסקה מופקרת שתשחרר אלפי מחבלים לרחובות, מה שיוביל לעוד אלפי נרצחים.

"לא צריך להתנצל - אומרים לא לעסקה מופקרת!".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר